FUTBOL

Fraport TAV Antalyaspor maçının Futbol Seremoni Paketleri satışa çıktı

25 Mayıs 2023 Perşembe 15:20

Spor Toto Süper Lig’in 36. haftasında 30 Mayıs Salı günü konuk edeceğimiz Fraport TAV Antalyaspor maçının Futbol Seremoni Paketleri satışa çıktı.

Futbol A Takımımızın iç sahada oynayacağı tüm maçların öncesinde düzenlenecek maç önü seremoni etkinliği ile Fenerbahçeli miniklere unutulmaz bir deneyim sunuluyor.

Fenerbahçemizin, Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi'nde Fraport TAV Antalyaspor ile mücadele edeceği Spor Toto Süper Lig müsabakasının Futbol Seremoni Paketleri 25 Mayıs Perşembe günü (bugün) saat 15.00’da satışa açıldı.

Maç öncesinde forma, şort ve konçlarıyla hazır bulunan çocuklar, futbolcularımızla ele ele sahaya çıkacak; miniklerimiz Fenerbahçe heyecanını Saracoğlu çimlerinde yaşayacaklar. Futbolcularımızla birlikte sahada maç başlayana dek birlikte olacak çocuklarımız, maçın başlamasıyla birlikte desteklerini tribünlerimizden sürdürecekler.

Çocuklarımızın Fenerbahçe ile hayatları boyunca unutamayacakları bir mutluluğu yaşamaları ve bu projede yer almak için tüm detayları öğrenip başvurularınızı aşağıdaki adres üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

https://www.fenerbahce.org/taraftar/mac-oncesi-seremoni