KULÜP

Fenerbahçe Konukevi

Konukevimiz, İstanbul'un Anadolu Yakası’nda denizin ve tarihi parkın kucakladığı huzur dolu Fenerbahçe Adası’nda bir kanarya yuvasıdır. Bu güzel yuva, güler yüzlü çalışanları ile kaliteli hizmet vermek için sizleri bekliyor.

Fenerbahçe Burnu, Faruk Ilgaz Sosyal Tesisleri içerisinde açılan Fenerbahçe Spor Kulübü Konukevi, 12 french superior, 6 twin superior, 4 junior suite ve 2 suite, toplam 24 oda, havuz fitness, plaj ile misafirlerini özgün oda- kahvaltı konseptinde ağırlamaktadır.

Oda Özellikleri

Bütün odalarda; yastık  seçenekleri, yaz aylarında soğuk havalandırma; kış aylarında ısıtma, bağımsız uydu TV, telefon, elektronik kasa, gardrop, saç kurutma makinesi, elektronik anahtar, duş, mini bar. suitlerde; küvet ve mutfak servis alanı.

Toplantı

Faruk Ilgaz Tesisleri Toplantı Salonları imkanıyla kurumsal organizasyonlarınız için de gerek konumu gerek ise konforu ile avantajlı çözümler sunmaktadır.

Ulaşım

Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi: 600 mt, Kalamış (Setur) Marina: 400 mt, Fenerbahçe Todori Lokantası: 400 mt, Kadıköy: 4 km, Bostancı: 4 km, Atatürk Havalimanı: 55 km Sabiha Gökçen Havalimanı: 45 km

Adres: Fenerbahçe Spor Kulübü Konukevi Fenerbahçe Yarım Adası - İstanbul

E-posta: fbkonukevi@fenerbahce.org

Faks: 0216 542 9225

Tesisten Fotoğraflar

/