Fenerbahçe Engelli Bilet Başvuru Formu

ENGELLİ TARAFTARLARIMIZIN VE GAZİLERİMİZİN BİLGİSİNE

Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi'nde oynanacak olan müsabakalara gelmek isteyen engelli taraftarlarımız, gazilerimiz ve refakatçileri müsabakadan 2 gün önce saat 10.00'da www.fenerbahce.org resmi internet sitesine girerek Fenerbahçe Engelli Taraftar Bilet Başvuru Formunu doldurması gerekmektedir.

Engelli kontenjanımız 240 kişi olup, yapılan müracaat sonrası internet ortamından doldurulan başvuru formları bu sayı üstünde olması durumunda sistem tarafından otomatik olarak kabul edilmeyecektir.

Bakıma muhtaç engelli kapsamında değerlendirilen engelli taraftarlarımızın refakatçı hakkı bulunmaktadır.

İnternet başvuru formu dolduran engelli taraftarlarımızın bilet atamaları sistem üzerinden otomatik olarak yüklenecektir. Gün içerisinde biletinize ait bilgilendirme SMS ve e-postanız Passolig sisteminde kayıtlı olan cep telefonu ve e posta adresinize gönderilecektir.

Hem engelli taraftarlarımızın ve gazilerimizin hem de refakatçisinin Fenerbahçe Passolig kartının olması zorunluluğu vardır. Passolig kartı Fenerbahçe logolu olmalıdır.

Engelli taraftarlarımız, gazilerimiz ve refakatçıların Passolig kart vize süresini kontrol etmeleri gerekmektedir.

Maça girerken hem engelli taraftarın, hem de refakatçinin tüm bilgileri tekrardan kontrol edilerek içeri girişleri sağlanacaktır.

Müsabaka günü engelli taraftarlarımız ile gazilerimizin, Türkiye Cumhuriyeti Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’ndan almış oldukları kartları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

Bilet yüklemesi gerçekleşen engelli taraftarımız, gazilerimiz ve refakatçileri hiçbir şekilde biletlerini transfer edemezler.

Fenerbahçe Spor Kulübü
Stadyum Yönetimi

MAÇ BİLGİLERİ

Mevcut Maç

Fenerbahçe
Süper Lig 6. hafta
25 Ekim Pazar 19:00 @Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi BİLET AL
Trabzonspor

Destek işleminiz tamamlanıyor. Lütfen bekleyiniz...