Fenerbahçe Doğuş Yelken Şubesi > Ana Sayfa   www.fenerbahce.org ana sayfasına git
 
- Fenerbahçe Doğuş Yelken Antrenörleri
- Laser Sınıfı Sporcu Listesi
- 420 SINIFI
- FİNN Sınıfı
- 470 SINIFI
- -Pirat Sınıfı Sporcu Listesi
- Optimist A Sınıfı Sporcu Listesi
- Optimist B Sınıfı Sporcu Listesi
- Optimist C Sınıfı Sporcu Listesi
- -BAŞARILAR
- Fenerbahçe Doğuş Yelken Haberleri
- Fenerbahçe Doğuş Yelken Hakkında
- İletişim Bilgileri
 

 

26.9.2017
Optimist A Sınıfı Sporcu Listesi

 


Oyuncunun Adı: Nehir Güzeltuna

Doğum Tarihi:25-08-2005
Doğum Yeri:İstanbul
Boyu:1-50
Kilosu:36
Mevkii:Optimist A Takımı
Yelken Numarası:2034
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi:2016

Daha Önce Oynadığı Takımlar:İstanbul Yelken Kulübü
Başarıları: 2016 Marmara Yelken Kupası Junior Kızlar 3., 2017 Donanma Kupası Genel Junior 3, ve Junior Kızlar 1,

 

 

   

Oyuncunun Adı: Can Pekkan

Doğum Tarihi:23-04-2004
Doğum Yeri:Amerika
Boyu:1-50
Kilosu:31
Mevkii:Optimist A Takımı
Yelken Numarası:6700
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi:2017

Daha Önce Oynadığı Takımlar:İstanbul Yelken Kulübü
 

 
 
 
   

Oyuncunun Adı: Alper Boru

Doğum Tarihi:12-06-2006
Doğum Yeri:İstanbul
Boyu:1-41
Kilosu:36
Mevkii:Optimist A Takımı
Yelken Numarası:3035
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi:2013


 

 

 

 
   

Oyuncunun Adı: Kerem Sungun

Doğum Tarihi:13-08-2007
Doğum Yeri:İstanbul
Boyu:1-40
Kilosu:35
Mevkii:Optimist A Takımı
Yelken Numarası:3042
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi:2017

Daha Önce Oynadığı Takımlar:Heybeliada Yelken Kulübü

 
 
 
   

Oyuncunun Adı: Derin Açal

Doğum Tarihi:10-10-2005
Doğum Yeri:İstanbul
Boyu:1-60
Kilosu:40
Mevkii:Optimist A Takımı
Yelken Numarası:3036
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi:2014

Başarıları: 2016 Altın Kilit Yarışı Junior Kızlar 3, 2017 Donanma Kupası Junior Kızlar 2, 2017 Cumhuriyet Bayramı Bölge Kupası Junior Kızlar 1,

 

 

   

Oyuncunun Adı: Ece Tüzün

Doğum Tarihi:03-02-2006
Doğum Yeri:İstanbul
Boyu:1-60
Kilosu:48
Mevkii:Optimist A Takımı
Yelken Numarası:23
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi:2013

Daha Önce Oynadığı Takımlar:
Başarıları: Optimist Kızlar 1, BİOR junior Kızlar 2, Heybeliada Bölge Kupası Junior Kızlar 2, İGOR J unior Kızlar 1,

 

 

   

Oyuncunun Adı: Eros Gümüş

Doğum Tarihi:06-10-2005
Doğum Yeri:İstanbul
Boyu:1-55
Kilosu:45
Mevkii:Optimist A Takımı
Yelken Numarası:112
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi:2012

Daha Önce Oynadığı Takımlar:
Başarıları: 2016 BİOR Junior 4., Fenerbahçe Kupası Junior 4., İstanbul Yelken Yarışları Junior 4,

 

 

 
   

Oyuncunun Adı: Çınar Somdaş

Doğum Tarihi:17-10-2005
Doğum Yeri:İstanbul
Boyu:1-53
Kilosu:48
Mevkii:Optimist A Takımı
Yelken Numarası:20
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi:2012

Başarıları: Fenerbahçe Yelken Yarışları Junior 4., Heybeliada İl Şampiyonası Junior ve Genel Klasman 3.,

 

 

 
   

Oyuncunun Adı: Hüseyin Şener

Doğum Tarihi:22-07-2005
Doğum Yeri:İstanbul
Boyu:1-55
Kilosu:44
Mevkii:Optimist B Takımı
Yelken Numarası:106
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi:2013

 

 
 
   

Oyuncunun Adı: Dilay Balaban

Doğum Tarihi:29-05-2006
Doğum Yeri::İstanbul
Boyu:1-36
Kilosu:26
Mevkii:Optimist B Takımı
Yelken Numarası:3031
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi:2015

 

 
 
   

Oyuncunun Adı: Can Şenünver

Doğum Tarihi:03-01-2006
Doğum Yeri:İstanbul
Boyu:1-50
Kilosu:33
Mevkii:Optimist B Takımı
Yelken Numarası:3032
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi:2015

 

 
   
 

Oyuncunun Adı: Mehmet Alican Mutlu

Doğum Tarihi:16-07-2007
Doğum Yeri:İstanbul
Boyu:1-45
Kilosu:34
Mevkii:Optimist B Takımı
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi:2014
 

 

 
 
   

Oyuncunun Adı: Kuzey Kariş

Doğum Tarihi: 04-12-2008
Doğum Yeri: Amerika
Boyu:1-38
Kilosu:30
Mevkii:Optimist A takımı
Forma Numarası:3046
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi:2015