ÇOCUK VE GENÇLİK KULÜBÜ

Derbi öncesinde FÇBGK katılımcıları seremonide yer aldı

10 Kasım 2019 Pazar 17:13

Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımızın, ING Basketbol Süper Ligi 7. hafta mücadelesinde Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda oynadığı Beşiktaş Sompo Sigorta maçı öncesinde Çocuk ve Gençlik Kulübümüzün katılımcıları seremoniye çıktı.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 81. yıl dönümü nedeniyle Kemal Atatürk imzalı tişörtlerini giyerek parkede hazır bulunan çocuklar, sahaya çıkan oyuncularımıza seremoni esnasında başarılar dilediler ve dünyanın en güzel takımıyla unutulmaz bir deneyim yaşadılar. Katılımcılar, seremoninin ardından aileleriyle birlikte tribünlerdeki yerlerini alarak maç boyunca takımızı desteklediler.

Çocuk ve Gençlik Kulübü’müzün sosyal medya adreslerinde yapılan duyuru sonrasında telefonla kayıt yaptırarak seremonide yer alma şansı elde eden katılımcılar, bu eşsiz hatıra için FBÇGK ekibine teşekkürlerini iletti.

Sizler de Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübümüz hakkında bilgi almak ve katılımcı başvurusunda bulunmak için 444 1907 numaralı telefonumuzu arayabilir veya cocukgenclik@fenerbahce.org adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Fotoğraf: Burak Saltık

Basın Fotoğrafları