FENERBAHÇE ÇOCUK VE GENÇLİK KULÜBÜ İKİNCİ SEÇİMİNİ YAPIYOR!

16 Mayıs 2018 Çarşamba

FBÇGK Seçimli Olağan Genel Kurulu, 27 Mayıs 2018 günü Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi Maraton Loca Katı Toplantı Salonu'nda 14.00-17.00 saatleri arasında çoğunluk aranmadan gerçekleşecektir.

Başkanlık seçiminde İstanbul’un dışında, Fenerbahçe Ankara ve İzmir şubelerinde de 13 yaş üstü katılımcılar oy kullanabilecekler. Oy kullanma işlemi Fenerbahçe Ankara ve İzmir şubelerinde kurulan sandıklarda İstanbul’daki seçimle aynı tarih ve saatte (27 Mayıs 2018 14.00-17.00 saatlerinde) yapılacaktır.

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü’ne katılımcı olan 15 yaşını doldurmuş, 18 yaşından gün almamış olan her genç katılımcı, başkan adayı olma hakkına sahiptir.

 

Seçime Katılım Koşulları

Seçimde aday olabilmek için;

 -Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü’ne katılımcı olmak,

-Başkan ve Yürütme Kurulu’na seçilebilmek için 15 yaşını doldurmuş olmak ve 18 yaşından gün almamış olmak,

-Seçimde aday olmak ve oy kullanabilmek için son ödeme tarihi olan 31 Mart 2018’e kadar yıllık aidat borcunun ödenmiş olması,

-Her başkan adayının adaylık şartlarını sağlayan 14 asil-7 yedek Yürütme Kurulu üye listesini belirleyerek ve oy pusulalarını hazırlayarak toplantı günü Divan Kurulu Başkanına teslim etmesi gerekmektedir.

-13 yaşından gün almış aidat borcu olmayan her katılımcı seçimde oy kullanma hakkına sahiptir.