Zeljko Obradovic ile Kostas Sloukas’ın Maç Önü Görüşleri

21 Mart 2018 Çarşamba
Fenerbahçe Doğuş, Turkish Airlines EuroLeague 28. maçında Sırbistan temsilcisi Kızılyıldız’a konuk oluyor. 22 Mart Perşembe günü Aleksandar Nikolic Arena’da oynanacak mücadele öncesi Başantrenörümüz Zeljko Obradovic ile oyuncularımızdan Kostas Sloukas Resmi Sitemize açıklamalarda bulundu.

Zeljko Obradovic, çok zorlu ve sert bir maça çıkacaklarını belirtirken; Sloukas ise takım olarak uygulamak istedikleri planı takip etmeleri gerektiğini söyledi.

Zeljko Obradovic, “EuroLeague’de çift maç haftasını yaşıyoruz ve bu da yüksek enerjiyle oynamamız gerektiği anlamına geliyor. Aynı zamanda büyük motivasyon ve konsantrasyonla sahada olmamız gerekiyor. Kızılyıldız kesinlikle saygıyı hak eden bir ekip. Kendi evlerinde oynadıkları karşılaşmalarda çok iyi bir performans ortaya koydular ve birçok takımı mağlup etmeyi bildiler. Bu nedenle çok zorlu ve sert bir maç bekliyoruz” dedi.

Kostas Sloukas ise, “Kızılyıldız maçına çok iyi bir şekilde konsantre olmalıyız. Çünkü rakibimizin iyi bir ekip olduğunu ve evlerinde iyi oynadıklarını biliyoruz. Ayrıca geçen sezon onlara karşı deplasmanda oynadığımız mücadelede kötü bir deneyimimiz olmuştu. Konsantre olmalı ve takım olarak uygulamak istediğimiz planı takip etmeliyiz” şeklinde konuştu.