FBÇGK Denizli’deki 2 Futbol Okulunu Euroleague Kupası ile Ziyaret Etti

21 Temmuz 2017 Cuma
Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü 1907 Okul 1907 Pota Projesi kapsamında ilk potaların kurulması için gittiği Denizli'de, Fenerbahçe Spor Okulları'na bağlı 2 futbol okulunu Euroleague Kupası ile ziyaret etti.

İlk önce Pamukkale Futbol Okulu ardından da Merkez Efendi Futbol Okulu öğrencileri kupa ile buluştu. Pamukkale Futbol Okuluna götürülen kupayı FBÇGK Başkanı Okan Yelkovan ve Yürütme Kurulu Üyesi Emre Eren Önal birlikte taşıdı. Heyecanın doruğa çıktığı anlarda kupa sergileneceği alana geldi ve futbol okulu öğrencileri, kupayla fotoğraf çektirmek için sıraya girdi. Yoğun bir ilginin olduğu törende, çocuklar sık sık çalınan Fenerbahçe marşlarına eşlik etti. FBÇGK Başkanı Okan Yelkovan, futbol okulu öğrencileri ve katılımcılarla fotoğraf çektirdi. Ailelerin de yer aldığı tören unutulmaz görüntülere sahne oldu. Tören sırasında FBÇGK'ya katılımcı olmak isteyen onlarca çocuk ve gençlerin işlemleri de gerçekleştirildi.

Günün ikinci ziyareti ise Merkez Efendi Futbol Okulu'na yapılırken kupa büyük bir heyecanla karşılandı. Okulun farklı yaş gruplarındaki öğrencisi sırayla kupa ile fotoğraf çektirdi. "1907 Okul 1907 Pota" Projesi hakkında da bilgilerin verildiği etkinlikte, okul öğrencileri ve davetliler hep bir ağızdan Fenerbahçe ve İzmir marşını söyledi. Tören tüm okul öğrencilerinin kupayla  birlikte hatıra fotoğrafı çektirmesiyle sona erdi.

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar