Fenerbahçe Koleji Öğrencileri Karnelerini Başkanımızın Elinden Aldı

09 Haziran 2017 Cuma
Fenerbahçe Koleji’nde 2016-2017 Eğitim ve Öğretim Yılının tamamlanması sebebiyle düzenlenen yıl sonu kapanış töreninde, öğrenciler karnelerini Başkanımız Aziz Yıldırım’ın ve yöneticilerimizin ellerinden aldılar. Törende bir de müjdeli haber veren Başkanımız, “Ataşehir’de kapalı salonun olduğu yerde inşaatlar yapılacak. Onun içinde de 1200 kişilik Fenerbahçe Koleji yer alacak” dedi.

Fenerbahçe Koleji Kampüsünde, Fenerbahçe Koleji 14. Dönem Eğitim-Öğretim Yılı’nın sona ermesi nedeniyle düzenlenen törene Başkanımız Aziz Yıldırım, Yüksek Divan Kurulu Başkanımız Vefa Küçük, Asbaşkanlarımızdan Önder Fırat, Genel Koordinatörümüz Tamer Yelkovan,  eski futbolcumuz Cemil Turan, Kolej Müdürü Adnan Ersan, okul yöneticileri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Açılış Konuşmasını Kolej Müdürü Adnan Ersan Yaptı
Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başlayan törende "Fenerbahçe Koleji'nde 1 Yıl Nasıl Geçti" videosu izlendi. Meslek hayatındaki 40. yılını dolduran Fenerbahçe Koleji Genel Müdürü Adnan Ersan günün anlam ve önemine ilişkin yaptığı konuşmada başarılı bir yılı daha geride bıraktıklarının altını çizdi. Konuşmasında yaptıkları çalışmalardan bahseden Adnan Ersan, ülkemizin geleceği için Fenerbahçe Koleji gibi okullara ihtiyaç olduğuna vurgu yaptı. Eğitimin önemine vurgu yapan Fenerbahçe Koleji Genel Müdürü Adnan Ersan, “Yaptıklarımız çalışmalarda Mustafa Kemal Atatürk’ün ilkeleri, yazdığı Gençliğe Hitabe ve Nutuk rehberimiz ve ışığımız oldu” dedi. Öğrencilere tavsiyelerde bulunan Adnan Ersan, sözlerini katılımcılara teşekkür ederek noktaladı. 

Yüksek Divan Kurulu Başkanımız Vefa Küçük: “Eğitime Verdiğimiz Hizmet En Başta Yer Alır”
Ardından kürsüye çıkan Yüksek Divan Kurulu Başkanımız Vefa Küçük, “Ülkemizin kurucusu ve Başkomutanı aynı zamanda en büyük Başöğretmen olan Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği hedefler ve koyduğu ilkeler doğrultusunda sportif ve sosyal faaliyetlerimizi bu doğrultuda yapmaya devam ediyoruz. Bunların içinde eğitime verilen hizmet de en başta yer almıştır. 14 sene önce Fenerbahçe Koleji Başkanımız ve yönetim tarafından kurulmuş ve görevini sürdürmektedir. Bununla da yetinmeyen Kulübümüz Fenerbahçe Üniversitesi için resmi izni almıştır ve çalışmalar sürmektedir” diye konuştu.

Metalafon ve dans gösteriyle devam eden organizasyonda ödül törenine geçildi. Dereceye giren öğrencilere ödüllerini Başkanımız Aziz Yıldırım ve Yüksek Divan Kurulu Başkanımız Vefa Küçük verdi.

Başkanımız Aziz Yıldırım: “Bu Tablo Beni Çok Gururlandırdı”
Öğrencileri tebrik eden Başkanımız Aziz Yıldırım, “Bu tablo beni çok gururlandırdı. Mutlu olduğumuzu ifade etmek istiyorum. Amerika’da burslar kazanmak, TEOG’da birinciler çıkarmak, bunlar kolay işler değil. Adnan Bey'e huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Bu çok önemli bir tablodur. Sizlere de teşekkür ediyorum. Burada çocuklarınızı okutarak kolejimize destek verdiniz.  Buradan sizlere müjdeli haber vermek istiyorum. Bu görevden sonra bir imza atacağım. Ataşehir’de kapalı salonun olduğu yerde inşaatlar yapılacak. Onun içinde de 1200 kişilik Fenerbahçe Koleji yer alacak.” dedi.

Başkanımızın konuşması ayakta alkışlandı. Ardından Başkanımız ve yöneticilerimiz öğrencilere karnelerini dağıttı. Öğrencilerle yakından ilgilenen Başkanımız Aziz Yıldırım,  çocuklarla bir süre sohbet etti ve onlarla şakalaştı. Törenin sonunda hep bir ağızdan İzmir Marşı söylendi ve toplu fotoğraf çektirildi.
 

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar
Basın fotoğrafları

Fenerbahçe Koleji Öğrencileri Karnelerini Başkanımızın Elinden Aldı Fenerbahçe Koleji Öğrencileri Karnelerini Başkanımızın Elinden Aldı Fenerbahçe Koleji Öğrencileri Karnelerini Başkanımızın Elinden Aldı Fenerbahçe Koleji Öğrencileri Karnelerini Başkanımızın Elinden Aldı Fenerbahçe Koleji Öğrencileri Karnelerini Başkanımızın Elinden Aldı Fenerbahçe Koleji Öğrencileri Karnelerini Başkanımızın Elinden Aldı Fenerbahçe Koleji Öğrencileri Karnelerini Başkanımızın Elinden Aldı Fenerbahçe Koleji Öğrencileri Karnelerini Başkanımızın Elinden Aldı Fenerbahçe Koleji Öğrencileri Karnelerini Başkanımızın Elinden Aldı Fenerbahçe Koleji Öğrencileri Karnelerini Başkanımızın Elinden Aldı Fenerbahçe Koleji Öğrencileri Karnelerini Başkanımızın Elinden Aldı Fenerbahçe Koleji Öğrencileri Karnelerini Başkanımızın Elinden Aldı Fenerbahçe Koleji Öğrencileri Karnelerini Başkanımızın Elinden Aldı Fenerbahçe Koleji Öğrencileri Karnelerini Başkanımızın Elinden Aldı Fenerbahçe Koleji Öğrencileri Karnelerini Başkanımızın Elinden Aldı Fenerbahçe Koleji Öğrencileri Karnelerini Başkanımızın Elinden Aldı Fenerbahçe Koleji Öğrencileri Karnelerini Başkanımızın Elinden Aldı Fenerbahçe Koleji Öğrencileri Karnelerini Başkanımızın Elinden Aldı Fenerbahçe Koleji Öğrencileri Karnelerini Başkanımızın Elinden Aldı Fenerbahçe Koleji Öğrencileri Karnelerini Başkanımızın Elinden Aldı Fenerbahçe Koleji Öğrencileri Karnelerini Başkanımızın Elinden Aldı Fenerbahçe Koleji Öğrencileri Karnelerini Başkanımızın Elinden Aldı Fenerbahçe Koleji Öğrencileri Karnelerini Başkanımızın Elinden Aldı Fenerbahçe Koleji Öğrencileri Karnelerini Başkanımızın Elinden Aldı Fenerbahçe Koleji Öğrencileri Karnelerini Başkanımızın Elinden Aldı Fenerbahçe Koleji Öğrencileri Karnelerini Başkanımızın Elinden Aldı Fenerbahçe Koleji Öğrencileri Karnelerini Başkanımızın Elinden Aldı Fenerbahçe Koleji Öğrencileri Karnelerini Başkanımızın Elinden Aldı Fenerbahçe Koleji Öğrencileri Karnelerini Başkanımızın Elinden Aldı Fenerbahçe Koleji Öğrencileri Karnelerini Başkanımızın Elinden Aldı