Radyo Fenerbahçe "Yılın Spor Radyosu" Ödülüne Layık Görüldü

06 Mayıs 2016 Cuma

Bu yıl 2.’si düzenlenen Radyo Akademi Ödülleri'nde, Radyo Fenerbahçe “Yılın Spor Radyosu” ödülüne layık görüldü. Radyo Fenerbahçe adına bu anlamlı ödülü ise Radyo Fenerbahçe Müdürü Gürdal Çakır, eski futbolcu Ümit Karan'ın elinden aldı.

2.Radyo Akademi Ödülleri, bu sene uluslararası düzeyde 30 ayrı ülkeden çok sayıda radyocunun katılımıyla toplamda 21 kategoride gerçekleşti. 1 Nisan-1 Mayıs tarihleri arasında "Facebook Oylama Sistemi" ile yapılan oylama sonunda Türkiye’nin en önemli ulusal, bölgesel ve yerel radyo ve radyocuları, Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda düzenlenen geceyle ödüllerine kavuştu.

Müzik meslek birlikleri başkanları, Radyo-TV meslek birlikleri ve dernekleri başkanları, reklam ve müzik sektörünün önde gelen isimleri; yılın en iyilerine ödüllerini takdim ederken, gecede çok sayıda ünlü isim de şarkılarını seslendirdi.

Ümit Karan'ın elinden ödülünü alan Radyo Fenerbahçe Müdürü Gürdal Çakır, kısa da bir konuşma yaparak şu ifadeleri kullandı:

Öncelikle emeği geçen herkese teşekkür ederim. Bugün burada ödüllendirilen meslektaşlarımı da tebrik ederim. Bugüne kadar en iyi şekilde hizmet etmeye çalıştım. Her zaman en iyisini yapmaya çalıştım. Fenerbahçe Ailesine katılalı 1 yıl oldu ve bu ödülü almak bu anlamda çok anlamlıydı. Radyo Fenerbahçe, Türkiye’nin ilk karasal yayın yapan radyosu ve bu anlamda ayırt edici de bir özelliğe sahip. Bize bu imkânları sunan Başkanımız Aziz Yıldırım’a ve Yöneticilerimize teşekkür ederim. Medya grubu olarak yakında çok daha farklı yeniliklerle karşınızda olacağız. Bu ödülü bize getiren taraftarlarımıza teşekkür ederim.”


Haber ile ilgili diğer fotoğraflar


Basın fotoğrafları

Radyo Fenerbahçe "Yılın Spor Radyosu" Ödülüne Layık Görüldü