Türkiye’nin İlk Stadyum Uygulaması "Ülker Stadyumu-Fenerbahçe" IOS VE ANDROID’DE!

03 Nisan 2016 Pazar
Fenerbahçeliler, Ülker Stadyumu  Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksini artık ceplerinde taşıyor.

Fenerbahçe taraftarlarını daha önce “Fenerbahçe SK Resmi Mobil Uygulaması” ile bir araya getiren Türk Telekom, bu kez de “Fenerbahçe Ülker Stadyumu” mobil uygulaması ile taraftarların stat atmosferini her an her yerden yaşamalarına imkan sunuyor.

App Store ve Google Play Store’dan akıllı telefonlara indirilebilen uygulama, alışılagelmiş maç atmosferini değiştirmeyi hedefliyor.

Ülker Stadyumu Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nin  yeni nesil stadyum’a dönüştürülmesi kapsamında “Fenerbahçe Ülker Stadyumu” mobil uygulamasını hayata geçirdi.

Fenerbahçeli taraftarlar, interaktif dijital çözümler, oyunlar ve yarışmalar ile çok daha eğlenceli bir maç deneyimi yaşıyorlar.

“Fenerbahçe Ülker Stadyumu” mobil uygulaması ile taraftarlar, maçlarla ilgili anlık, ödüllü soru-cevap yarışmalarına, tribünler arası yarışmalara katılmalarının yanı sıra tezahürat paylaşımlarında da bulunabiliyorlar. Fenerbahçe’ye gönül verenlere özel bir iletişim platformu sunan uygulamayla profil oluşturma, metin ve görsel paylaşımlarında bulunarak takıma destek vermek mümkün oluyor. Ayrıca taraftarlar, uygulama üzerinden yapılacak dijital kareografiler ile etkileşimli oyunlara katılabiliyor.

Tüm Fenerbahçeliler heyecanlı maç atmosferine dahil olabiliyor.

Uygulamanın ilerleyen safhalarında desibel metre ile tezahürat-ses ölçümü, stadyum içerisinde bulunan 200’ü aşkın dijital ekranda görsel ve metin paylaşımı mümkün olacak.  Böylece Türkiye’nin dört bir yanından gelen destek mesajları stadyumda ekranlara yansıyacak.

Uygulama, iOS ve Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlara App Store ve Google Play Store üzerinden indirilebiliyor.

“Fenerbahçe Ülker Stadyumu” uygulamasını hemen indirin!

iOS: http://apple.co/1PKC6yy