KOMBİNEDE GENEL SATIŞ DEVAM EDİYOR

19 Mayıs 2011 Perşembe

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı 2011-2012 Sezonu Kombine Kartlarının satışı devam ediyor. Yeni kombine alacaklar için kart fiyatları, yenileme fiyatlarından %5 oranında farklı olacak. Fiyatların detaylarını ekteki tabloda görebilirsiniz. Kombine Kart satışları saat 09.00 - 18.00 arasında yapılmaktadır.

Kombine kart satışları sırasında; Kongre Üyelerimiz, Fenerbahçe Premium ve Platin Kart sahipleri 5 adet, Fenerbahçe Gold Taraftar Kart sahipleri 3 adet, Fenerbahçe Klasik Taraftar Kart sahipleri ve Fenercell 6-0 Tarifesi kullanıcıları ise 1 adet kombine kart alabileceklerdir.

Kombine kart almak isteyen taraftarlarımızın, talep formunu(Aşağıdaki TALEP FORMU bölümünü tıklayarak, JPEG formatında indirebilirsiniz) iki nüsha şeklinde doldurup imzalamaları, nüfus cüzdanı fotokopileri ve bir adet vesikalık fotoğraf ile birlikte kombine kart merkezimize teslim etmeleri gerekmektedir.

Taraftarlarımız; Kombine kartlarını, bankaların uygulamalarına göre 8 ya da 8+4 taksit ödeme kolaylığı ile alabileceklerdir.

STADYUMUMUZDA YENİLİKLER…

Bu yıl kombine kart alacak taraftarlarımıza daha iyi hizmet verebilmek adına birçok yenilik de hizmete giriyor.

Stadyumumuzun, Maraton Alt ve Fenerium Alt tribünlerdeki koltukların tamamı değişiyor. Böylelikle; taraftarlarımız, karşılaşmaları çok daha konforlu ve rahat koltuklarda izleyebilecekler. Maraton Üst ve Fenerium Üst tribünlerinde, aynı blok içerisindeki fiyat farkları da kaldırıldı. Maraton 1.Loca katında yapılacak yeni düzenlemeler ve dekorasyon ile taraftarlarımız çok daha sıcak ve keyifli bir atmosferde ağırlanacaklar. Bugüne dek olduğu gibi yeni sezonda da maç öncesi ve sırasında maçın heyecanını Şükrü Saracoğlu’nun modern ve ayrıcalıklı atmosferinde yaşamaya devam edecekler.

Kombine kart satışı ile ilgili her türlü soru ve talepleriniz için;

Maraton Alt, Fenerium Alt ve Türk Telekom Tribünleri için 0 216 542 17 81 ve 0216 345 16 27(maraton alt)

Maraton Üst ve Fenerium Üst Tribünleri için 0 216 542 17 82 nolu telefonlara başvurabilirsiniz.

Maç günleri satış yapılmamaktadır.

BASIN FOTOĞRAFI

BASIN FOTOĞRAFI

 

TALEP FORMUNU İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ


Haber ile ilgili diğer fotoğraflar