KULÜP

Başkanımız Ali Koç ve Yöneticilerimiz, Belçika Fenerbahçeliler Derneği’nin organizasyonuna katıldı

25 Ekim 2018 Perşembe 18:20

Başkanımız Ali Koç ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Fenerbahçemizin Anderlecht ile oynayacağı UEFA Avrupa Ligi karşılaşması öncesi Belçika Fenerbahçeliler Derneği'nin düzenlediği geceye katıldı. Etkinlikte Yönetim Kurulumuzdan Genel Sekreterimiz Sevil Zeynep Becan, Acar Sertaç Komsuoğlu, Mustafa Kemal Danabaş, Selahattin Baki, Metin Şen, Simla Türker Bayazıt, Ömer Okan ve Ozan Korman Tarman hazır bulundu.

Belçika Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Mahmut Korkmazer, Başkanımız Ali Koç ve Yöneticilerimizi ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını söylerken, Anderlecht maçı için çok iyi hazırlandıklarını ve bundan sonra da faaliyetlerini artırarak sürdüreceklerini ifade etti.

Başkanımız Ali Koç ise Avrupa'daki Fenerbahçe derneklerinin kulübümüzü temsil ettiğini belirterek, faaliyetlerinin önemine vurgu yaptı. Başkanımız, Belçika Fenerbahçeliler Derneği'nin Fenerium'dan çok büyük miktarda ürün satın alarak kulübe maddi destek verdiğini de anlattı.

Organizasyonun davetlileri arasında Türkiye'nin Brüksel Büyükelçisi Zeki Levent Gümrükçü ve Saint-Josse'nin Türk Belediye Başkanı Emir Kır da yer aldı.

Başkanımız, etkinlik kapsamında taraftarımızla da bir araya geldi ve çok sayıda fotoğraf çektirdi. Başkanımız Ali Koç, kulübümüzün yeni kongre üyelerine de rozetlerini taktı ve onlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Karşılıklı hediyeler verilen etkinliğin sonunda üzerinde 'Başkanımız Ali Koç Brüksel'e hoşgeldiniz' yazılı bir pasta kesildi. Pasta kesimine eski futbolcularımız Serhat Akın ve Önder Turacı da katıldı.