SIKÇA SORULAN SORULAR

Tur için önceden rezervasyon yaptırabilir miyim?

Bireysel katılımlarda rezervasyon alınmamaktadır. VIP Tur ve grup turları için fenerbahceefsanesiturlari@fenerbahce.org adresimize e-posta göndererek tur zamanını planlayabilirsiniz.
Ana sayfamızda yer alan tur bilgilerinin altlarındaki SATIN AL butonlarına tıklayarak online bilet alabilirsiniz.

Tur saatinden 24 saat öncesine kadar biletinizi iptal edebilir ve dilediğiniz başka bir tarih için yeniden satın alabilirsiniz.

Her bir fotoğraf 150 TL’dir. Özel çerçeveli baskı yapılıp; aynı fotoğraf dijital olarak e-posta aracılığıyla yüksek çözünürlüklü şekilde gönderilmektedir. Fotoğraflarınızı tur bitiminde Maraton Tribünü girişinde yer alan Fotoğraf Bankomuzdan satın alabilirsiniz.

Yalnızca dijital fotoğraf isterseniz; gönderim ücreti fotoğraf başına 100 TL'dir.

Yurt dışı kredi kartı ile gişemizden bilet alımı gerçekleştirebilirsiniz. Ancak mail order yöntemi ile bilet alım işlemi yapılamamaktadır.
 
Sitemizdeki tur gün ve saatlerimiz, haftalık olarak yayınlanmaktadır. Bu program dahilinde olan turlarımız için dilediğiniz kadar bilet satın alabilirsiniz.
 
Sarı ve lacivert turlarımızın rotası uzun olduğundan ve bu rota içerisinde merdivenli alanlar bulunduğu için bebek arabası ile turlarımıza katılmak isteyen misafirlerimiz için FB TV ve Müze Turu güzergahımız uygundur.
 

Sarı Basın Kartı, FIFA ve TFF kartı, ICOM, MMKD kartları ile 0-6 yaş arası, 70 yaş üstü, şehit yakını, gazi ve engelli misafirlerimiz; davetiye bilet alarak Stadyum ve Müze Turlarımıza ücretsiz katılabilmektdir. 0-6 yaş arası çocukların yanlarında bir aile bireyi ile turlarımıza katılmaları gerekmektedir. Davetiye bilet sahiplerinin yanlarında gelen refakatçiler, tur ücretine tabidir.

Engelli misafirlerimiz için FB TV ve Müze Turu güzergahlarımız daha uygundur. Tur öncesinde durumlarını fenerbahceefsanesiturlari@fenerbahce.org adresimize bildirmelerini rica ederiz.
 

Üyelerimiz, indirimli bilet ayrıcalığından yalnızca kendileri için (aidat borcu olmadığı takdirde) yararlanabilir. Yakınları için aldıkları biletlerde indirim hakkı geçerli değildir.
(İndirimler, FB TV Stüdyolarında gerçekleştirilen VIP Tur hariç tüm tur kategorilerinde geçerlidir.)
 

Bilet gişesi alanına gelmeden önce üst araması yapılmaktadır. 

Stadımız ve müzemiz her gün düzenli olarak dezenfekte edilmektedir.

Tur sırasında gruba rehberimiz eşlik etmektedir. Ayrıca birçok noktada güvenlik ile alan operasyon görevlilerimiz bulunmaktadır.
 
Tur rotamızın uzun olması ve merdivenli alanlar bulunması nedeni ile rahat giysi ve ayakkabılar tercih etmenizi öneririz.
 
fenerbahceefsanesiturlari@fenerbahce.org adresimizden bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Açık Rıza Metni için misafirlerimizden onay almamız zorunludur.
İletişim bilgilerinizin kulübümüzde tutulması, gerekli bilgilendirmeler ile turlarımız ve Fenerbahçe SK tarafından düzenlenen diğer etkinlik ve kampanyalardan sizi haberdar edebilmemiz için KVKK ve ETK metinlerini de imzalamanızı öneririz.
 

VIP Tur satın alan misafirlerimize bu imkanı sunmaktayız.
Detaylı bilgi için fenerbahceefsanesiturlari@fenerbahce.org adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

VIP Tur satın alan misafirlerimize bu imkanı sunmaktayız.
Detaylı bilgi için fenerbahceefsanesiturlari@fenerbahce.org adresimizden bize ulaşabilirsiniz.
Özel eşyalarınızı bırakabileceğiniz herhangi bir dolap imkanı sunamamaktayız. Tura katılırken yanınızda fazla eşya bulundurmamanızı öneririz.
 

Yüksek Divan Kurulu Üyeleri, Aktif Üyelerimiz, Temsilci Üyelerimiz, Aktif Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü Katılımcıları aidat borçları olmadığı takdirde üyelik kartlarını ibraz ederek %20 indirimden faydalanabilir.
Ayrıca öğretmenler, öğrenciler, sağlık çalışanları, askerler ve sponsor markalarımızın çalışanları %10 indirim ayrıcalığından faydalanabilirler.

İndirimli bilet alımı yapan misafirlerimizin; bilet gişemize geldiklerinde kimlik ve çalıştıkları firma kartlarının ibrazını yapmaları gerekmektedir.
Kimlik ve çalıştıkları firma kartlarının ibrazını yapamayan misafirlerimizin gişede ücret farkı ödemesi gerekmektedir.