VOLEYBOL

Metin Toy: Çalışmalarımızın karşılığını almaya başladık

13 Ekim 2021 Çarşamba 19:03

AXA Sigorta Efeler Ligi ikinci hafta maçında Avşar Maden Suyu Afyon Bld. Yüntaş’ı 3-0 mağlup ettiğimiz karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulunan Metin Toy, “Çalışmalarımızı sahaya yansıtıp bunun karşılığını almaya başladık” dedi.

Galibiyeti Fenerbahçe TV’ye değerlendiren Metin Toy, “Karşılaşma keyifliydi, ligde 2’de 2 yaptık. Güzel bir gidişat var. Takım uyumumuz maç maç daha iyiye gidiyor. Bireysel olarak performanslarımız da artmaya başladı. Çalışmalarımızı sahaya yansıtıp bunun karşılığını almaya başladık. Bunun için çok mutluyuz. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Bugün rakibimiz de güzel mücadele etti, onları da tebrik ederim. Bu hafta yoğundu, önümüzdeki hafta da yoğun olacak. Aynı ritimle daha iyi maçlar çıkartacağımızı düşünüyorum. Umarım bu şekilde devam eder.” şeklinde konuştu.

Takım kimyası ile ilgili de kısa bir değerlendirmede bulunan milli voleybolcu, “Milli takımdan gelen arkadaşlarımız oldu. Takım yeni yeni bir arada antrenman yapabiliyor. Polonya’da hazırlık turnuvası oynadık ve verimli geçirdiğimizi düşünüyorum. Oranın etkisini şu an bence görüyoruz. Orası bize birazcık seviye kattı diyebilirim. Şu anda da ikili ilişkiler pasör-smaçör uyumu, arkadaki manşetçilerimizin uyumu herkes şu anda elinden geleni yapıyor ve her şeyin pozitif ilerlediğini söyleyebilirim. Şu anda uyum açısından bir sıkıntımız yok. Umarım önümüzdeki maçlarda da uyum devam eder.” diyerek sözlerini noktaladı.