KULÜP

Denizlispor, Kayserispor ve Malatyaspor maçları için Futbol Ağırlama Paketleri satışa çıktı

26 Ocak 2020 Pazar 11:08

Büyük Fenerbahçe taraftarına eşsiz bir maç günü deneyimi yaşatmak için hazırlanan Futbol Ağırlama Paketleri sayesinde Fenerbahçemizin, Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nin muhteşem atmosferinde oynayacağı maçları; özel konsept sunumlar ve birbirinden farklı sürprizler eşliğinde izlemek için taraftarımızı stadımıza bekliyoruz.

Takımımızın, ligin 25.haftasında Yukatel Denizlispor, 27.haftasında Hes Kablo Kayserispor, 29.haftasında da BTC Türk Yeni Malatyaspor ile oynayacağı maçlar için ağırlama paketlerimiz satışa çıktı. Futbol Ağırlama Paketleri’nin Premium, Platin ve Gold olmak üzere 3 farklı seçeneği bulunuyor.

Birbirinden özel sürprizler yaşamak, Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde futbolcularımız ile bir araya gelme şansı yakalamak, Teknik Direktörümüz Ersun Yanal’dan size özel e-mail almak gibi özel deneyimler yaşamak istiyorsanız Fenerbahçemizin; Yukatel Denizlispor, Hes Kablo Kayserispor ve BTC Türk Yeni Malatyaspor ile oynayacağı maçlarda, sınırlı sayıda satışa sunulan Futbol Ağırlama Paketinizi tükenmeden alın!

Paket detaylarını incelemek ve satın almak için: www.fenerbahce.org/agirlama-paketleri/futbol-agirlama-paketleri