ANKARAGÜCÜ MAÇI FUTBOL AĞIRLAMA PAKETLERİNİN SATIŞI DEVAM EDİYOR

16 Ekim 2018 Salı

Fenerbahçemizin, Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nin muhteşem atmosferinde oynayacağı maçları; özel konsept, sunumlar ve birbirinden farklı sürprizler eşliğinde izlemek için hazırlanan Futbol Ağırlama Paketleri, taraftarlarımızı eşsiz bir maç gününe davet ediyor.

Takımımızın, Ankaragücü ile 28 Ekim 2018 Pazar günü oynayacağı maç için paket satışı devam ediyor. Futbol Ağırlama Paketleri’nin,  Premium, Platin, Gold olmak üzere 3 farklı seçeneği bulunuyor.

Önceki karşılaşmalarda Futbol Ağırlama Paketleri’nden satın alarak stadımıza gelen taraftarlarımız, maç öncesinde scoreboarddan paylaşılan fotoğrafları ile büyük bir heyecan yaşadı, lezzetli menüler eşliğinde ağırlandı, futbolcularımız ile fotoğraf çektirdi. Başkanımız Ali Koç ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile bir araya gelen konuklarımız, unutulmaz anılara sahip oldu.

Siz de birbirinden özel sürprizler yaşamak, Samandıra’da futbolcularımız ile bir araya gelme şansı yakalamak, teknik direktörümüz Phillip Cocu’dan size özel mesaj almak gibi özel deneyimler yaşamak istiyorsanız Fenerbahçemizin MKE Ankaragücü ile oynadığı maçta, Futbol Ağırlama Paketleri için geç kalmadan yerinizi ayırtın!

Paket detaylarını incelemek ve satın almak için: https://www.fenerbahce.org/futbol-agirlama/

Telefon: 0(216) 542 16 81

E-posta: agirlama@fenerbahce.org