Giuliano: 3 puan çok önemliydi

12 Ağustos 2018 Pazar
Brezilyalı futbolcumuz Giuliano Victor De Paula, Bursaspor karşılaşmasının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Sözlerine, “Bugün stadyum doluydu bizi çok iyi desteklediler, farklı bir atmosfer vardı.” şeklindeki açıklamasıyla taraftarımızın oluşturduğu atmosferi değerlendirerek başlayan Giuliano Victor De Paula, karşılaşmaya ilişkinse, “Maçın zor olacağını biliyorduk. 2 yıldır ilk maçları kazanarak başlayamıyorduk. Dolayısıyla bu galibiyet bizim için çok önemliydi. Hala geliştirmemiz gereken çok şeyler var oyun stilimizle ilgili. 3 puan çok önemliydi salı günü ve ligin geri kalanında bize özgüven vermesi açısından.” ifadelerini kullandı.

Giuliano Victor De Paula, sözlerini şu şekilde sürdürdü:
"Hem liberolara yardım ediyorum hem de takımın 3. bölgeye ulaşmasında yardımcı oluyorum. Yavaş yavaş sisteme ve birbirimize alışacağız. Eminim ki hem şahsi hem takım olarak iyi bir sezon geçireceğiz.

Taraftarımızı Benfica ile stadımızda oynayacağımız Şampiyonlar Ligi 3.Eleme turu rövanş maçına davet eden Giuliano, “Doldursunlar, bağırsınlar ve bizi desteklesinler. Zor olacak ama dönmeyecek bir skor değil. Biz sahada her şeyimizi verip tabiri caizse kanımızı akıtacağız. Taraftarımızın desteği burada çok önemli.” şeklinde bir açıklamada bulundu.

Son olarak VAR sistemi hakkında konuşan Brezilyalı yıldız futbolcu, ”VAR önemli bir sistem; hataları minimuma indirmek adına. Ama oyunu çok durdurduğunda biraz sıkıcılaşabiliyor.” diyerek sözlerini noktaladı.