Başkanımızdan Lefter’in ailesine plaket

12 Ağustos 2018 Pazar
Spor Toto Süper Lig'de 2018-2019 sezonunun, Fenerbahçemizin efsane futbolcusu Lefter Küçükandonyadis'e adanmasının ardından Başkanımız Ali Koç, Lefter Küçükandonyadis'in eşi, kızları ve torunlarını stadımızda konuk ederek günün anlam ve önemi adına plaket takdim etti.

İlk olarak stadımızdaki yönetim kurulu locasında Başkanımız Ali Koç ve Yönetim Kurulu Üyelerimizle bir araya gelen Lefter Küçükandonyadis’in eşi Stavrini Küçükandonyadis, kızları Rula Katmer ve Aliki Balkan ile torunları Özlem ve Özcan Katmer bir süre sohbet etti. Küçükandonyadis ailesine, arkasında “Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu” yazılı Fenerbahçe formaları hediye edildi.

Aile daha sonra Başkanımız Ali Koç ve Başkan Vekilimiz Semih Özsoy ile birlikte Ülker Stadyumu’nun çimlerine ayakbastı. Burada taraftarlarımıza seslenen Başkanımız Ali Koç, “Lefter Küçükandonyadis sezonunda ilk maçımız Bursaspor karşılaşması ve Küçükandonyadis ailesinin 4 kuşağını konuk etmekten dolayı mutluluk duyuyoruz. Lefterimizin anısına bu sezonumuzu unutulmaz kılacağız. Onun, Fenerbahçe sevgisi ve aidiyeti bize kılavuz olacak. Lefter sezonunda büyük başarılar kazanmayı umuyorum. Şansımız bol, yolumuz açık olsun” dedi. Ardından Başkanımız Ali Koç, Lefter Küçükandonyadis’in eşi Stavrini Küçükandonyadis’e plaket takdim etti. Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) adına da TFF İcra Yönetim Kurulu Üyesi Ali Düşmez, Küçükandonyadis ailesine Lefter'in adının yazılı olduğu milli takım formasını hediye etti.

Daha sonra Küçükandonyadis ailesi, Başkanımız ve Yönetim Kurulumuzun bulunduğu locaya çıkarak Fenerbahçe-Bursaspor karşılaşmasını izledi. 
 

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar
Basın fotoğrafları

Başkanımızdan Lefter’in ailesine plaket Başkanımızdan Lefter’in ailesine plaket Başkanımızdan Lefter’in ailesine plaket Başkanımızdan Lefter’in ailesine plaket Başkanımızdan Lefter’in ailesine plaket Başkanımızdan Lefter’in ailesine plaket Başkanımızdan Lefter’in ailesine plaket Başkanımızdan Lefter’in ailesine plaket Başkanımızdan Lefter’in ailesine plaket Başkanımızdan Lefter’in ailesine plaket Başkanımızdan Lefter’in ailesine plaket Başkanımızdan Lefter’in ailesine plaket Başkanımızdan Lefter’in ailesine plaket Başkanımızdan Lefter’in ailesine plaket Başkanımızdan Lefter’in ailesine plaket Başkanımızdan Lefter’in ailesine plaket Başkanımızdan Lefter’in ailesine plaket Başkanımızdan Lefter’in ailesine plaket Başkanımızdan Lefter’in ailesine plaket Başkanımızdan Lefter’in ailesine plaket Başkanımızdan Lefter’in ailesine plaket Başkanımızdan Lefter’in ailesine plaket Başkanımızdan Lefter’in ailesine plaket Başkanımızdan Lefter’in ailesine plaket Başkanımızdan Lefter’in ailesine plaket