Koblenz Derneğimizde Bayramlaşma Kahvaltısı

18 Haziran 2018 Pazartesi

Koblenz Fenerbahçeliler Derneğimiz, bayramlaşma kahvaltısını gerçekleştirdi. Törenin başında kısa bir konuşma yapan Başkan Fevzi Kaplan, herkesin Ramazan Bayramını ve baba olanların Babalar Günü’nü kutladı ve de yeni yönetimini tanıttı.

Dernek Başkanı Fevzi Kaplan, “Maksat hem bayramlaşmak hem de dernek yönetim ve üyelerinin aileleri ile bir araya gelmesi. Bu organizasyonda emeği geçen Servet Çıtak, Aziz Külâhçıoğlu, Bahri Aras, Hakan Çetinkaya, Zafer Duman, Selçuk Baysal, Mehmet Koç ve ailelerine teşekkürlerimizi sunarız. Yapılan her türlü yardım ve katkılarınız için teşekkürler renktaşlarım. İstanbul’a giderek görevlerini yerine getirdikleri için Kongre Üyelerimize ayrıca teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.

Dernek olarak sosyal faaliyetlere devam edeceklerini belirten Başkan Fevzi Kaplan, “Fenerbahçemiz örnek bir camiadır ve yaptıklarımız bunların ispatlarıdır” diye konuştu ve sözlerini, “Fenerbahçemize, dernek üyelerimize ve taraftarlarımıza hizmetlerimiz devam edecektir, ne mutlu bizlere. Koblenz'den tüm dünyaya selamlar, hepimizin bayramı tekrardan kutlu olsun” ifadeleriyle noktaladı.


Haber ile ilgili diğer fotoğraflar