EuroLeague Tarafından Final Four Maçlarına Gidecek Taraftarlara Önemli Duyurular

15 Mayıs 2018 Salı
EuroLeague tarafından Final Four’a katılan kulüpler ile paylaşılan ve müsabakalar için Stark Arena’da olacak taraftarların dikkat etmesi gereken konular şu şekilde sıralanmıştır:

-   Final Four mücadelelerinde kapı açılış saatleri, maç günlerindeki ilk resmi müsabakanın başlangıcından iki saat önce olacak şekilde belirlenmiştir. Buna göre Stark Arena’nın kapıları Cuma günü TSİ 17:00’de (yerel saat ile 16:00’da), Pazar günü ise TSİ 16:00’da (yerel saat ile 15:00’te) taraftarlara açılacaktır. Salon girişlerinde, güvenlik gerekçesiyle yapılacak kontroller normalden uzun sürebilir. Salonda olacak taraftarların, bu detaylara ve belirtilen zaman dilimlerine dikkat ederek salona gelmeleri önemle rica olunur.

-   Stark Arena içerisinde her türlü satış “kağıt para” ile yapılacaktır. Arena’daki büfelerde kredi kartı kabul edilmeyecektir. Arena büfelerinde yiyecek ve içecek alışverişi için sadece Sırbistan para birimi olan “Sırp Dinarı” geçerli olacaktır. Ürün (forma, tişört, atkı vs.) standlarında ise kağıt Sırbistan Dinarı’nın yanı sıra kağıt Euro da geçerli olacaktır.

-   Final Four’a ilişkin tüm sorular için taraftarların, Stark Arena’ya gelmeden önce http://www.eventim.rs/euroleague/en/terms_of_use/ ve http://www.eventim.rs/euroleague/en/faq/ sitelerini ziyaret etmeleri önerilmektedir.

-   Yasaklı cisimler listesi: Yerel emniyet tedbirleri kapsamında aşağıdaki listede bulunan maddelerin Stark Arena’ya girişine izin verilmeyecektir:

o   Alkollü içecekler
o   Yemek
o   Şişe, kutu ya da her türlü kap
o   Her türlü narkotik, psikotropik ya da uyarıcı ilaç veya benzeri madde
o   Siyasi ya da reklam amaçlı içerikler, ırkçılık ya da ayrımcılığı teşvik eden maddeler
o   Cam ya da toksik cisimler
o   40cm * 40cm’den büyük çantalar
o   Her türlü silah
o   Çakmak, bozuk para, şemsiye, sopa, bayrak sopası, motorsiklet kaskı, megafon, vuvuzela, korna, profesyonel kamera, selfie çubuğu, lazer göstericisi, işaret ışığı, meşale ya da patlayıcı ya da genel olarak her türlü yanıcı, duman çıkaran veya aşındırıcı madde

Bu cisimlerin salona getirilmesi durumunda, mücadele boyunca bu maddeleri muhafaza edecek herhangi bir saklama alanı ya da kilitli dolap imkanı bulunmayacaktır. Yalnızca bozuk paralar için bağış kutuları salon girişlerinde yer alacaktır.

-         Final Four’un resmi bilet tedarikçileri şunlardır:

o   Euroleague.net ve f4tickets.com
o   MytiGo
o   Detur
o   Viagogo
o   Final Four’a kalan kulüpler

Bu listede yer almayan hiçbir tedarikçi “EuroLeague resmi bilet tedarikçisi” değildir ve bu listede yer alan siteler dışındaki sitelerden alınan biletler geçerli olmayacaktır. Lütfen bu listenin dışındaki bilet satış kanallarını fark etmeniz durumunda f4tickets@euroleague.net mail adresine iletiniz.

EuroLeague Basketball