Fenerbahçe Spor Kulübü Biga Şubesi’nin Olağan Genel Kurulu Yapıldı

01 Mart 2018 Perşembe
Fenerbahçe Spor Kulübü Biga Şubesi’nin Olağan Genel Kurulu, Biga Fenerbahçeliler Derneği lokalinde yapıldı.

Temsilci üyeler, Kongre üyeleri ve basın mensuplarının katıldığı Olağan Genel Kurul, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Kurulun açılış konuşmasını Şadan Doğan yaparken; divan kurulu seçimlerinde Divan Başkanlığına Sadettin Ceylan, Başkan Yardımcılığına Ahmet Elitaş, Katip Üyeliğineyse Arda Bozkurt ile Fikret Kır seçildi.

Ardından seçimlere geçildi ve başkanlığa Şadan Doğan, yönetim kurulu üyeliğine Arda Bozkurt, Erhan Tarba, Erhan Baş, Fikret Kır, Furkan Şanlı ve Nermin Kunt; Denetleme Kurulu Üyeliklerine Ahmet Elitaş, Erol Sezen ve Zekeriya Aydın seçildi.

Gerçekleştirilen seçimin ardından söz alan Şadan Doğan ”Bizlere güvenerek tekrar Fenerbahçe Spor Kulübü Biga Şubesi Başkanlığına layık gördüğünüz ve Olağan Genel Kurulumuza katıldığınız için teşekkür ediyorum. Şubemizin tek amacı Kulübümüze, Temsilci Üye ve Kongre Üyesi kazandırmaktır. Kulübümüzün başlattığı 1907 Okul 1907 Pota projesi kapsamında Biga’da pota açılışları, Bigalı Şehitler Çeşmesi açılışı, çocuk parkı açılışları ve sohbet toplantısı yapacağız.” açıklamasını yaptı.

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar