8 MART’TA #DESTANYAZANKADINLAR İLE ANADOLU ATEŞİ GÖSTERİSİ’NDE BULUŞUYORUZ

01 Mart 2018 Perşembe

Belki babadan kalan bir sevdaya,

Belki Ata’dan kalmış bir mirasa…

Belki bir başkaldırış sembolüne,

Belki yalnızca renklere duyulan sevdaya,

 

Ya da sadece, Mustafa Kemal Atatürk’ün kulübümüze ithafen kaleme aldığı gibi “Fenerbahçe Kulübü’nün her tarafa mazhar-i takdir olmuş bulunan asari mesaisini” işittikleri kulübüne koştu onlar…

Onlar, Eylül 2011’de, kumpas günlerinde Fenerbahçe’sine sahip çıkan, on binlerce sevdalı, 55 bin Fenerbahçeli, Destan Yazan Kadınlarımız.

Göstermiş oldukları dayanışma ve destek örneği ile dünyaca ünlü olan siz değerli kadın üyelerimizle birlikte, 8 Mart’ta, Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda, Anadolu Ateşi Özel Gösterisi’ni izlemek üzere buluşuyoruz ve Dünya Kadınlar Günü’nü hep birlikte kutluyoruz.

Kadın üyelerimize özel olarak gerçekleştirilecek ve Fenerbahçe Spor Kulübü Sosyal Etkinlikler Tanıtım ve Genişleme Komitesi tarafından organize edilen Anadolu Ateşi Özel Gösterisi, saat 20:30’da başlayacak olup, kulüp üyesi kadınlarımıza ait ücretsiz davetiyeler, stadımızda bulunan kombine merkezimizden temin edilebilecektir.

Detaylı bilgi için Sosyal Etkinlikler Tanıtım ve Genişleme Komitemize, 0216 970 1907 numaralı telefondan ulaşabilir ve #DestanYazanKadınlar etkinliğimize katılım gösterebilirsiniz.

 

Not: 4 Mart Pazar günü stadımızda oynanacak Fenerbahçe - Teleset Mobilya Akhisarspor müsabakası nedeniyle kombine merkezimizden davetiye temini 11:00-15:00 saatleri arasında gerçekleştirilebilecektir.

 

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ


Haber ile ilgili diğer fotoğraflar