Sosyal Etkinlik, Tanıtım ve Genişleme Komitesi İkinci Toplantısını Yaptı

22 Şubat 2018 Perşembe

Fenerbahçemizin geleceğine yönelik proje ve hizmetler üretmek amacıyla kulüp üyelerimiz ve temsilci üyelerimizin katılımıyla oluşturulan komitelerin çalışmaları devam ediyor.

Fenerbahçe Spor Kulübü Sosyal Etkinlik, Tanıtım ve Genişleme Komitesi ikinci toplantısını yaptı. Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi Maraton Tribün VIP Salonu'nda organize edilen toplantıya Asbaşkanımız Şekip Mosturoğlu, Komiteler Danışmanı Gökhan Berker, Kadıköy Şube Başkanı İlyas Bulcay ve Komite üyeleri katıldı.

Toplantıda Sosyal Etkinlik, Tanıtım ve Genişleme komitesi İcra Kurulu seçildi. Yapılan seçimin ardından ileride hayata geçirilmesi düşünülen komite çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Komite toplantısının ardından Fenerbahçe Televizyonu'na konuşan Asbaşkanımız Şekip Mosturoğlu ve Komiteler Danışmanı Gökhan Berker, oluşturulan bu komitelerin yapacağı çalışmaların çok önemli olduğuna değindiler.


Haber ile ilgili diğer fotoğraflar
Basın fotoğrafları

Sosyal Etkinlik, Tanıtım ve Genişleme Komitesi İkinci Toplantısını Yaptı Sosyal Etkinlik, Tanıtım ve Genişleme Komitesi İkinci Toplantısını Yaptı Sosyal Etkinlik, Tanıtım ve Genişleme Komitesi İkinci Toplantısını Yaptı Sosyal Etkinlik, Tanıtım ve Genişleme Komitesi İkinci Toplantısını Yaptı Sosyal Etkinlik, Tanıtım ve Genişleme Komitesi İkinci Toplantısını Yaptı Sosyal Etkinlik, Tanıtım ve Genişleme Komitesi İkinci Toplantısını Yaptı Sosyal Etkinlik, Tanıtım ve Genişleme Komitesi İkinci Toplantısını Yaptı Sosyal Etkinlik, Tanıtım ve Genişleme Komitesi İkinci Toplantısını Yaptı Sosyal Etkinlik, Tanıtım ve Genişleme Komitesi İkinci Toplantısını Yaptı