Röveşata Çekti, Hayali Gerçekleşti

03 Şubat 2018 Cumartesi
“Röveşata nasıl atılır?” videosuyla sosyal medyada gündem olan 11 yaşındaki Fenerbahçeli minik taraftar Ayhan Koçak'ın hayali gerçekleşti.
 
Kulübümüzün davetlisi olarak babası Orhan Koçak ile birlikte Antalya'dan İstanbul'a gelen Ayhan'ın ilk adresi Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi oldu. Maraton Fenerium Mağazası’nda kendine hediye edilen ürünleri giyen minik taraftar, ardından Derağzı Lefter Küçükandonyadis Tesislerimizde Fenerbahçe U21 ile Gençlerbirliği U21 arasında oynanan maçı izledi. Karşılaşmanın ardından sahada röveşata çeken Ayhan, Fenerbahçe Konukevinde misafirimiz oldu. 

Kendisine bu imkanları sağlayan Kulübümüze çok teşekkür eden Ayhan Koçak, Fenerbahçe ile Gençlerbirliği arasında oynanacak maçı da tribünden izleyecek olmanın heyecanını yaşadığı ifade etti.  
 

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar
Basın fotoğrafları

Röveşata Çekti, Hayali Gerçekleşti Röveşata Çekti, Hayali Gerçekleşti Röveşata Çekti, Hayali Gerçekleşti Röveşata Çekti, Hayali Gerçekleşti Röveşata Çekti, Hayali Gerçekleşti Röveşata Çekti, Hayali Gerçekleşti Röveşata Çekti, Hayali Gerçekleşti Röveşata Çekti, Hayali Gerçekleşti Röveşata Çekti, Hayali Gerçekleşti Röveşata Çekti, Hayali Gerçekleşti Röveşata Çekti, Hayali Gerçekleşti Röveşata Çekti, Hayali Gerçekleşti Röveşata Çekti, Hayali Gerçekleşti Röveşata Çekti, Hayali Gerçekleşti