Erkek Voleybol Takımımız CEV Şampiyonlar Ligi’ndeki İlk Maçına Çıkıyor

06 Aralık 2017 Çarşamba
Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımımız, CEV Şampiyonlar Ligi gruplarındaki ilk maçında 7 Aralık Perşembe günü Belçika temsilcisi Knack ROESELARE ile karşılaşacak. Burhan Felek Voleybol Salonu'nun ev sahipliği yapacağı mücadele saat 18.00'da başlayacak ve Smart Spor'dan canlı yayınlanacak.

İtalya'dan Sir Colussi Sicoma PERUGıA ve Cucine Lube CIVITANOVA'nın yanı sıra Belçika'dan Knack ROESELARE takımlarıyla birlikte A grubunda yer alan takımımız, ilk sınavını Knack ROESELARE karşısında verecek.

Bu sezon Şampiyonlar Ligi macerasına 3. Ön Eleme Turundan başlayan Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımımız, bu turda Avusturya'nın Posojilnica Aich-DOB ekibi ile karşılaştı. Deplasmanda ve evinde 3-0'lık skorlarla kazanan Fenerbahçemiz adını gruplara yazdırdı.

CEV Şampiyonlar Ligi’nde Erkekler Grup maçları 5 Aralık 2017- 28 Şubat 2018 tarihleri arasında tamamlanacak ve 13 Mart – 12 Nisan 2018 tarihlerinde play-off müsabakaları gerçekleşecek. CEV Erkekler Şampiyonlar Ligi’nde Final-Four ise 12-13 Mayıs 2018 tarihleri arasında, daha sonra belirlenecek olan bir şehirde oynanacak.