Antrenmandan Notlar

23 Kasım 2017 Perşembe
Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 13. hafta müsabakasında 26 Kasım Pazar günü deplasmanda Antalyaspor ile karşılaşacak olan Fenerbahçemiz, hazırlıklarını Can Bartu Tesislerimizde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Teknik Direktörümüz Aykut Kocaman yönetiminde saat 15.00’te başlayan antrenmanın ilk 30 dakikası basına açık gerçekleştirildi. Antrenman öncesi tesislerimizde gelen Fenerbahçe Kartal Futbol Okulu öğrencileri teknik heyet ve oyuncularımızla bir araya geldiler. Bu anlar çektirilen hatıra fotoğrafı ile ölümsüzleştirildi. Futbolcu adayları oyuncularımızdan imza almayı da unutmadılar. 

Oyuncularımız antrenmanın ilk bölümünde salonda fitness, kuvvet ve dayanıklılık çalışması yaptılar. İkinci bölümde 3 gruba ayrılan futbolcularımız, 5’e 2 top kapma ve pas çalışması gerçekleştirdiler. Pas çalışmalarıyla devam eden antrenman, dar alanda yapılan çift kale maçla tamamlandı.

Profesyonel Futbol Takımımız, Antalyaspor maçı hazırlıklarını 24 Kasım Cuma günü tesislerimizde yapacağı antrenmanla sürdürecek. 

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar
Basın fotoğrafları

Antrenmandan Notlar Antrenmandan Notlar Antrenmandan Notlar Antrenmandan Notlar Antrenmandan Notlar Antrenmandan Notlar Antrenmandan Notlar Antrenmandan Notlar Antrenmandan Notlar Antrenmandan Notlar Antrenmandan Notlar Antrenmandan Notlar Antrenmandan Notlar