Fenerbahçe Çocuk Kulübü Fantorya’dan 23 Nisan Şenliği

23 Nisan 2016 Cumartesi

Kulübümüzün 2012 yılından bu yana organize ettiği ve bu yıl İstanbul Ticaret Odası Cemile Sultan Korusu işbirliği ile düzenlediği Fenerbahçe Spor Kulübü 23 Nisan Çocuk Şenliği, Fenerbahçe Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesislerimizde yapıldı.

Öğle saatlerinde başlayan Şenlikte,  çocuklar; oyunlarla, yarışmalarla, hediyelerle ve çeşitli sürprizlerler buluştu.

Ece Köprek: “Bu yılki konseptimiz enerji verimliliği”

Taraftar Kart ve Hedef 1 Milyon Üye projesi Sorumlusu Ece Köprek, Fenerbahçe Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesislerimizin ev sahipliğinde yapılan Fenerbahçe Çocuk Kulübü 23 Nisan Şenliği’ne ilişkin Fenerbahçe Televizyonu’na yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Öncelikle tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum. Geçen sene 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı, Cemile Sultan Korusu’nda kutlamıştık, bu sene ise kendi tesislerimize geri döndük. Şenliğin ilk saatleri ama oldukça kalabalığız ve bu kalabalığın artacağını da düşünüyoruz. Geçtiğimiz senelerde önce Tesislerimizde şenliğimizi yapıp, ardından Stadımızda Mustafa Kemal Atatürk’ün imzasını atmıştık. Bugün de aynı duygularla buradayız. Bütün gün aktivitelerimiz olacak. Çocuklar burada hem bir arada olacak hem de gün boyu eğlenecek. Birbirlerini tanımayan aileler burada kaynaşıyor. Fenerbahçe Koleji ve Spor Okullarımızın da destekleri var. Sponsorlarımıza da teşekkür ederim. İstanbul Ticaret Odası Cemile Sultan Korusu bu yıl da sponsorumuz. Her yıl olduğu gibi bu yıl da çocukları yaş gruplarına göre ayırdık ve eğlenebilecekleri alanlar oluşturduk. Bu yılki konseptimiz; enerji verimliliği oldu. Her yıl farklı konseptler denedik.Çocuklarımızın güzel bir gün geçirmesini istiyoruz."

Şenliklerde eğitici eğlencelerle, atıştırma alanlarıyla, hediyelerle ve sürprizlerle çocuklara büyük bir eğlence yaşatıldı. Çocuklar, halat çekmeden, çuval yarışına kadar birçok eğlenceli oyunla günlerini doyasıya kutladılar.

Fantorya Card sahibi olmak ve yenileme yapmak için; COCUK yazıp 7979’a SMS gönderebilirsiniz.

Bilgi İçin: 444 1907 – 0216 970 1907


Haber ile ilgili diğer fotoğraflar


Basın fotoğrafları

Fenerbahçe Çocuk Kulübü Fantorya’dan 23 Nisan Şenliği Fenerbahçe Çocuk Kulübü Fantorya’dan 23 Nisan Şenliği Fenerbahçe Çocuk Kulübü Fantorya’dan 23 Nisan Şenliği Fenerbahçe Çocuk Kulübü Fantorya’dan 23 Nisan Şenliği Fenerbahçe Çocuk Kulübü Fantorya’dan 23 Nisan Şenliği Fenerbahçe Çocuk Kulübü Fantorya’dan 23 Nisan Şenliği Fenerbahçe Çocuk Kulübü Fantorya’dan 23 Nisan Şenliği Fenerbahçe Çocuk Kulübü Fantorya’dan 23 Nisan Şenliği Fenerbahçe Çocuk Kulübü Fantorya’dan 23 Nisan Şenliği Fenerbahçe Çocuk Kulübü Fantorya’dan 23 Nisan Şenliği Fenerbahçe Çocuk Kulübü Fantorya’dan 23 Nisan Şenliği Fenerbahçe Çocuk Kulübü Fantorya’dan 23 Nisan Şenliği Fenerbahçe Çocuk Kulübü Fantorya’dan 23 Nisan Şenliği Fenerbahçe Çocuk Kulübü Fantorya’dan 23 Nisan Şenliği Fenerbahçe Çocuk Kulübü Fantorya’dan 23 Nisan Şenliği Fenerbahçe Çocuk Kulübü Fantorya’dan 23 Nisan Şenliği Fenerbahçe Çocuk Kulübü Fantorya’dan 23 Nisan Şenliği Fenerbahçe Çocuk Kulübü Fantorya’dan 23 Nisan Şenliği Fenerbahçe Çocuk Kulübü Fantorya’dan 23 Nisan Şenliği Fenerbahçe Çocuk Kulübü Fantorya’dan 23 Nisan Şenliği Fenerbahçe Çocuk Kulübü Fantorya’dan 23 Nisan Şenliği Fenerbahçe Çocuk Kulübü Fantorya’dan 23 Nisan Şenliği Fenerbahçe Çocuk Kulübü Fantorya’dan 23 Nisan Şenliği Fenerbahçe Çocuk Kulübü Fantorya’dan 23 Nisan Şenliği Fenerbahçe Çocuk Kulübü Fantorya’dan 23 Nisan Şenliği Fenerbahçe Çocuk Kulübü Fantorya’dan 23 Nisan Şenliği Fenerbahçe Çocuk Kulübü Fantorya’dan 23 Nisan Şenliği Fenerbahçe Çocuk Kulübü Fantorya’dan 23 Nisan Şenliği Fenerbahçe Çocuk Kulübü Fantorya’dan 23 Nisan Şenliği Fenerbahçe Çocuk Kulübü Fantorya’dan 23 Nisan Şenliği Fenerbahçe Çocuk Kulübü Fantorya’dan 23 Nisan Şenliği Fenerbahçe Çocuk Kulübü Fantorya’dan 23 Nisan Şenliği Fenerbahçe Çocuk Kulübü Fantorya’dan 23 Nisan Şenliği Fenerbahçe Çocuk Kulübü Fantorya’dan 23 Nisan Şenliği Fenerbahçe Çocuk Kulübü Fantorya’dan 23 Nisan Şenliği