Topuk Yaylası Tesislerimizde Yenilikler Sürüyor

26 Ocak 2016 Salı
Fenerbahçe Spor Kulübü'nün Türk sporuna kazandırdığı Fenerbahçe Resort & Sports Topuk Yaylası Tesisleri misafirlerini en iyi şekilde ağırlamaya devam ediyor. Doğa harikası tesiste misafirlere daha iyi hizmet sunmak adına yenilikler de sürüyor.

Kış döneminde ayrı bir güzelliğe bürünen Topuk Yaylası Tesisleri'nde son olarak ‘Teleski’ konukların hizmetine sunuldu. Tesislerde konaklayan aileler, Teleski'nin de faaliyete başlamasıyla kayak pistinde keyifli vakit geçirirken aynı zamanda kayak eğitiminin temellerini de öğreniyor. Özellikle sömestr tatili ile yoğunluğun arttığı tesiste Düzce Valiliği’ne bağlı Afad ekipleri de misafirlerin güvenliği için görev yapıyor. 

Teleski'nin yapımını üstlenen Çınaryapı Teleferik Sistemleri Temsilcisi Deniz Başaran Topuk Yaylası Tesisleri'ndeki kayak merkezi'nin temel kayak eğitimi almak isteyen herkes için çok uygun olduğunu ifade etti. 

Fenerbahçe Resort & Sports Topuk Yaylası Tesisleri Müdürü Ayten Yıldırım da konuklara en iyi hizmeti sunmak için çalıştıklarını belirtti.

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar


Basın fotoğrafları

Topuk Yaylası Tesislerimizde Yenilikler Sürüyor Topuk Yaylası Tesislerimizde Yenilikler Sürüyor Topuk Yaylası Tesislerimizde Yenilikler Sürüyor Topuk Yaylası Tesislerimizde Yenilikler Sürüyor Topuk Yaylası Tesislerimizde Yenilikler Sürüyor Topuk Yaylası Tesislerimizde Yenilikler Sürüyor