Eda Erdem: “Beklenilen oyunu ortaya koyduk”

11 Aralık 2012 Salı
Fenerbahçe Bayan Voleybol Takımımızın oyuncularından Eda Erden Dündar, istenilen oyunu ortaya koyduklarını belirterek,"Bugün takım oyunu oynadık. Bizden istenilen oyun buydu. Bizim için güzel bir galibiyet oldu" dedi.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Eda Erdem Dündar, "Öncelikle taraftarımıza teşekkürler. Bizi hep desteklemeye geliyorlar ve hep yanımızdalar. Bugün güzel bir maç oldu. Herkesin bizden beklediği oyunu ortaya koyduk. Antrenörümüzün verdiği direktifleri uyguladık ve 3-0’lık skorla ayrıldık. İddialı bir takımız. Hedefimiz CEV Cup şampiyonluğu. Emin adımlarla da bu hedefimize ilerliyoruz" diye konuştu.

Performansına ilişkin de bir açıklama yapan Eda, "Aslında sezon başında belimden bir sakatlık yaşadım ve çok fazla takımla çalışma şansım olmadı. Sakatlandıktan sonra belli bir süre geçmesi gerekir iyi olmanız için. Ama toparlanmaya başladım. Şu an için kendimi daha iyi hissediyorum. Gerek takımla, gerekse de bireysel antrenmanlarla eski formuma dönmeye başladım" ifadelerini kullandı.