ÇOCUK VE GENÇLİK KULÜBÜ

Çocuk ve Gençlik Kulübümüzden Online Gençlik Zirvesi

Son Güncellenme Tarihi: 08 Ekim 2020 Perşembe 17:06

Çocuk ve Gençlik Kulübümüz, Covid-19 salgınında birçok gencimizin gelişimlerini desteklemek adına seminerlere katılamaması nedeniyle 10 Ekim Cumartesi günü 12.00-16.00 saatleri arasında “FBÇGK Online Gençlik Zirvesi” adıyla gerçekleştireceği bir webinarda (online seminer) birbirinden değerli isimlerle 13-25 yaş aralığındaki gençleri buluşturacak.

Salgınının dünyaya olan etkilerinin “Geçmiş, Şimdi, Gelecek” temasıyla ekonomi, sağlık, eğitim ve spor alanlarında değerlendirmenin amaçlandığı zirvenin açılışını Yönetim Kurulu Üyemiz Simla Türker Bayazıt yapacak.

Online seminerde;

Ekonomi alanında, Deutsche Bank’ın Global Satış Başkanlığı görevini yürütmekte olan Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyemiz Ozan Korman Tarman,

Sağlık alanında, Spor Hekimliği dalında ihtisas sahibi olmuş ve 8 yılı aşkın süredir Futbol A Takımımızın doktorluğunu üstlenen Prof. Dr. Burak Kunduracıoğlu,

Eğitim alanında, Fenerbahçe Eğitim Kurumları’nın Genel Müdürü Fatih Canpolat,

Spor ve iletişim alanında, ünlü gazeteci ve spor yorumcusu Mehmet Demirkol konuşmalarıyla yer alacak.

FBÇGK Online Gençlik Zirvesi’nde yer almak ve alanında üst düzey isimlerle bilgi alışverişi yapmak için aşağıdaki linkte yer alan formu 09.10.2020 Cuma saat 16.00’ya kadar doldurmanız yeterli olacaktır.

https://bit.ly/3d4MdDw

Fenerbahçe SK YouTube sayfası üzerinden gerçekleştirilecek olan zirvenin URL’si formu dolduranlara e-posta ve SMS yoluyla ulaştırılacaktır. Zirve sonrasında, katılım gösteren gençlere e-posta yoluyla dijital sertifika gönderilecektir.