Stadyum Turu Satın Alma

SATIN ALMA BİLGİLERİ

BİLET KİŞİ BİLGİLERİ

Uyruk Seçin:
Bilet Türü

Yüksek Divan Kurulu, Kongre, Temsilci ve Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü üyelerimiz %20 indirimli bilet avantajından yararlanabilirler.

Öğretmen, Öğrenci, Gazi, Asker , sağlık çalışanları ve sponsor markalarımızın çalışanları %10 indirimli bilet avantajından yararlanabilirler. İndirimli bilet alımı yapan misafirlerimizin bilet gişemize geldiklerinde kimlik ibrazı yapmaları gerekmektedir. Kimlik ibrazı yapamayan misafirlerimiz için bilet gişemizde fark bileti satışı gerçekleştirilecektir. *0-6 yaş arası çocuklar ücrete tabi değildir.

DAVETLİ BİLGİLERİ

Sadece 6 yaş altı, 70 yaş üstü, gazi veya engelli kişiler bu biletten faydalanabilir. Refakatçi kişilerin ücretli bilet alması zorunlu olup, davetiye bilet sahiplerinin tur öncesi gişede kimlik ibrazı yapması gerekmektedir.

ÖDEME BİLGİLERİ

Toplam Tutar 0
T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından sağlanan aşılardan iki doz aşılarını tamamlamış ve üzerinden 14 gün geçmiş olması veya son 48 saat içinde gerçekleştirilmiş ve NEGATİF sonuçlanmış PCR testine sahip olmak turlara giriş için yeterlidir. Covid-19 hastalığını geçirmiş olan misafirlerimiz, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından sağlanan aşılardan bir doz aşı olmak şartıyla turlarımıza katılabilirler. Yurtdışından gelen misafirlerimiz ise, ikamet ettikleri ülkede oldukları aşıya dair aşı kartlarını ibraz etmek durumundadır. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Bazı turlarımızda fiziksel koşullarımız engelli misafirlerimiz için uygun değildir. Engelli misafirlerimiz Müze ve Fenerbahçe TV turlarımızdan diğer misafirlerimiz ile birlikte yararlanabilirler; diğer stat turlarımıza katılmak istemeleri durumunda fenerbahceefsanesiturlari@fenerbahce.org adresimize e-mail göndererek bilgi almalarını rica ederiz.

Lütfen bekleyiniz...