Fenerbahçe Engelli Bilet Başvuru Formu

ENGELLİ TARAFTARLARIMIZIN VE GAZİLERİMİZİN DİKKATİNE;

2019-2020 Sezonu itibariyle Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi'nde oynanacak olan müsabakalar için yeni sisteme geçilmiş olup, müsabakalara gelmek isteyen engelli taraftarlarımız ve refakatçileri müsabakadan 2 gün önce saat 10.00'da www.fenerbahce.org resmi internet sitesine girerek Fenerbahçe Engelli Taraftar Bilet Başvuru Formunu doldurması gerekmektedir.

Engelli kontenjanımız 240 kişi olup, yapılan müracaat sonrası internet ortamından doldurulan başvuru formları bu sayı üstünde olması durumunda sistem tarafından otomatik olarak kabul edilmeyecektir.

Bakıma muhtaç engelli kapsamında değerlendirilen engelli taraftarlarımızın refakatçı hakkı bulunmaktadır.

İnternet başvuru formu dolduran engelli taraftarlarımızın bilet atamaları sistem üzerinden otomatik olarak yüklenecektir. Gün içerisinde biletinize ait bilgilendirme SMS ve e-postanız Passolig sisteminde kayıtlı olan cep telefonu ve e posta adresinize gönderilecektir.

Hem engelli taraftarımızın hem de refakatçisinin Fenerbahçe Passolig kartının olması zorunluluğu vardır. Passolig kartı Fenerbahçe logolu olmalıdır.

Engelli taraftarlarımız, gazilerimiz ve refakatçıların passolig kart vize süresini kontrol etmeleri gerekmektedir.

Maça girerken hem engelli taraftarın, hem de refakatçinin tüm bilgileri tekrardan kontrol edilerek içeri girişleri sağlanacaktır.

Müsabaka günü engelli taraftarlarımız ile gazilerimizin, Başbakanlık Özürlüler İdaresi Başkanlığı, Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanlığı’ndan almış oldukları kartları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

Bilet yüklemesi gerçekleşen engelli taraftarımız ve refakatçileri hiçbir şekilde biletlerini transfer edemezler.

Fenerbahçemizin 6 Aralık Cuma günü stadımızda Gençlerbirliği ile oynayacağı karşılaşmanın engelli bilet kontenjanı dolmuştur. İlginiz için teşekkür ederiz.

Fenerbahçe Spor Kulübü
Stadyum Yönetimi

Your support is being completed, please wait...