KULÜP

FENERBAHÇE’YE GÖNÜL VEREN MOHİKANLAR FENERBAHÇE SK UYGULAMASINDA!

26 Ekim 2020 Pazartesi 19:07

Sen mücadelecisin, sen savaşçısın, sen kararlısın, sen yaratıcısın ve sen fedakarsın. Bitmek bilmeyen tutkunla, yüreğinde sönmeyen ateşinle, ruhuna işlenmiş aşkınla sen Mohikansın. Durmayan, susmayan, sınırlara sığmayan, Fenerbahçe’ye gönül veren Mohikanlar Fenerbahçe SK uygulamasında!
 
Sana özel armalarla, sana özel fırsatlarla artık sarı lacivert ailene bir adım daha yakınsın. Evde, işte, okulda, tribünde, sarı lacivertin olduğu her yerde Fenerbahçe SK uygulaması yanında.
 
Her maçımızla ilgili detaylı analizlere kolayca ulaşabilirsin. Maç gününe dair bilgileri, kadroları ve maç başladığı andan itibaren de maçın anlatımını canlı olarak takip edebilirsin. Ayrıca maçlardan sonra ‘Maçın Mohikanı’nı seçebilir ve bu seçiminle çeşitli sürprizler kazanabilirsin.
 
Fenerbahçemizin tarihinin derinliklerine inerek, cevapladığın eğlenceli sorularla ve Fenerium alışverişlerinle puanlar toplayabileceğin, kazandığın bu statü puanlarıyla Başkanımıza, Yönetim Kurulu Üyelerimize ve sporcularımıza sorular sorabileceğin bir uygulama seni bekliyor.
 
Fenerbahçe Spor Kulübü Kongre üyesi olarak, Fenerium’dan alışveriş yaparak, özel içerikler izleyerek, okutacağın QR kodlarla, Fenerbahçe bilgini ölçen sorulara doğru yanıt vererek, fenerbahce.org üyesi olarak ve daha pek çok yolla Fenerbahçemizle interaktif şekilde iletişimde olarak KNRY puanlar kazanabilir ve kazandığın bu puanlarla Fenerbahçe SK uygulamasının sunduğu ayrıcalıklar dünyasında kendi yerini belirleyebilirsin.
 
Cüzdan bölümünde işyeri ve aidat ödemelerini kolaylıkla yapabilir; Fener Ol diyerek kulübüne destek olabilirsin. Ayrıca hesaplar arası TL isteyebilir ve TL gönderebilirsin. Uygulama içerisinde Fenerbahçe Token kartını aktifleştirerek daha önce deneyimlemediğin faydalarla karşılaşabilir, sana özel faydalardan yararlanabilirsin.
 
Fenerbahçe SK uygulamasını indirdiğin andan itibaren Kulübümüz ile arandaki iletişimi kuvvetlendiren, farklı etkileşim özellikleri barındıran, yeni proje fikirlerini bize iletebileceğin hikayeler de seninle olacak.
 
Sana özel bu ayrıcalıkların, kampanyaların ve fırsatların tamamını görmek için sen de Fenerbahçe SK’yı indir!
 
IOS için: http://onelink.to/fenerbahcesk
Android için: http://onelink.to/fenerbahcesk
 
Sen, ben, o değil; biziz! Bizler gücünü kısılan seslerden, ıslanmış formalardan, tekmeye kafa atanlardan, Fenerbahçe’ye hasta olanlardan alan Mohikanlarız!