YÜKSEK DİVAN KURULU

Kongre üyeliğinde 40 ve 50. yıllarını dolduran YDK Üyelerimize plaketleri takdim edildi

02 Kasım 2023 Perşembe 21:05

Fenerbahçe Spor Kulübü Üyeliği’nde 40. ve 50. yıllarını dolduran YDK Üyelerimiz düzenlenen törenle plaket ve rozetlerini aldı.

Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımızın Olympiacos ile oynayacağı EuroLeague maçı öncesi Fenerbahçe Basketbol Müzesi’nde düzenlenenen törene Başkanımız Ali Y. Koç, Yüksek Divan Kurulu Başkanımız Uğur Dündar, Genel Sekreterimiz Burak Çağlan Kızılhan, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Selma Altay Rodopman ve Sertaç Komsuoğlu ile 40. ve 50. yıllarını dolduran kongre üyelerimiz katıldı.

Yüksek Divan Kurulu Başkanımız Uğur Dündar'ın açılış konuşmasıyla başlayan törende kürsüye gelen Başkanımız Ali Y. Koç, Cumhuriyetimizin 100. yılını bir kez daha kutlarken, Fenerbahçe Spor Kulübü Üyeliği’nde 40. ve 50. yıllarını dolduran üyelerimizi tebrik etti.

Başkanımız Ali Y. Koç’un konuşmasından sonra plaket takdimine geçildi. Başkanımız Ali Y. Koç, Yüksek Divan Kurulu Üyelerimize plaket ve rozetlerini takdim etti.
 
Tören, toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

40. yılını dolduran ve plaket alan üyelerimiz: Ahmet Metin Çelikbilek, Enis Cem Lakay, Hüseyin Ekşi, Yüksel Günay, İpek Feyhan Uçar, Necdet Ronabar, Ali Burak Baturalp, Alaettin Günay, Yaşar Aytaç Tunçalp, Ahmet Beller, Mehmet Cihat Gürüz, Mustafa Melih Horozoğlu, Süleyman Kenan Demirgezer

50. yılını dolduran ve plaket alan üyelerimiz: Talat Yılmaz, Haydar Haluk Seday
 

Basın Fotoğrafları