VOLEYBOL

Mold Yapı İnşaat Erkek Voleybol Takımımızın Şort Sponsoru oldu

04 Eylül 2023 Pazartesi 15:00

Geçmişten bugüne yaptığı yatırımlar, ulusal ve uluslararası anlamda hayata geçirdiği ilklerle voleybolu ülke sporumuzda önemli bir noktaya taşıyan Kulübümüz, Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımımızın “Forma Şort Sponsorluğu” için Mold Yapı İnşaat ile anlaşma sağladı.
 
İnşaat sektöründe yer alan her türlü konut ve iş yeri inşaatı yapımında etkin bir rol oynayan Mold Yapı İnşaat logosu, 2023-24 voleybol sezonunda Erkek Voleybol Takımımızın şortlarının üzerinde yer alacak.
 
Anlaşmanın her iki taraf için de hayırlı olmasını diliyor; Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımımızın başarılarla dolu bir sezon geçirmesini temenni ediyoruz.
 
Sponsorluk anlaşmasının imza törenine dair detaylar önümüzdeki günlerde resmi kanallarımız aracılığıyla duyurulacaktır.
 
Mold Yapı İnşaat Hakkında;
 
Aynur Peker tarafından 2023 Nisan ayında kurularak faaliyetlerine başlayan Mold Yapı İnşaat sektöründe kreatif düşünce yapısı ile ikamet amaçlı olan ve olmayan konutların yapımında ve yapı taahhüdü alanında hizmet vermeye başlamıştır. Titizlik ve iş güvenliği Mold Yapı’nın önde gelen disiplinlerdendir. Projelerin her birinde bu disiplinler kilit rol oynamaktadır. İnşaat sektöründe yer alan her türlü konut ve iş yeri inşaatı yapımında etkin bir rol oynamaktadır.