VOLEYBOL

Engin Polat For Men markası, Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımımızın resmi sponsorları arasına katıldı

28 Ağustos 2023 Pazartesi 14:00

Geçmişten bugüne yaptığı yatırımlar, ulusal ve uluslararası anlamda hayata geçirdiği ilklerle voleybolu ülke sporumuzda önemli bir noktaya taşıyan Kulübümüz, Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımımızın “Forma Kol Sponsorluğu” için Engin Polat For Men markası ile anlaşma sağladı.
 
Temelleri 2015 yılında Dilan Polat ve Engin Polat tarafından atılan, Dilan Polat şirketler topluluğu bünyesinde 20 şube ile faaliyetlerine devam eden Engin Polat For Men markasının logosu 2023- 2024 voleybol sezonu boyunca Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımımızın formalarının kollarında yer alacak.
 
Anlaşmanın her iki taraf için de hayırlı olmasını diliyor; Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımımızın başarılarla dolu bir sezon geçirmesini temenni ediyoruz.
 
Sponsorluk anlaşmasının imza törenine dair detaylar önümüzdeki günlerde resmi kanallarımız aracılığıyla duyurulacaktır.
 
Engin Polat For Men Hakkında;
 
“Engin Polat For Men markası, temelleri 2015 yılında Dilan Polat ve Engin Polat tarafından atılan Dilan Polat şirketler topluluğu bünyesinde 20 şube ile faaliyetlerine devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla yatırımlar gerçekleştirmiş, kısa sürede hizmet verdiği tüm sektörlerde ilklere ve büyük başarılara imza atmıştır.
 
Kurucusu Engin Polat, Dipomed markası ile 20’den fazla ülkeye cihaz ihracatı sağlayarak ülkeye önemli döviz getirileri sağlamakta ve inşaat sektörüne yaptığı yatırımlar ile adından sıkça söz ettirmektedir. Engin Polat aynı zamanda Türkiye’nin ve bölgenin lider kozmetik markası olan “Rise and Shine” markasının ana hissedarıdır.
 
Engin Polat For Men markası ile Türkiye’de bayileşme alt yapısını tamamlayan ve dünyada distribütör organizasyonlarıyla sağlam bir alt yapıyla sektöründe öncü olmayı sürdürmektedir. Dilan Polat şirketler topluluğuyla ise inşaat, eğitim ve mücevher sektörlerinde yaptığı yatırımlar ile de yeni iş istihdamları sağlamaya ve Türk ekonomisine katkıda bulunmaya devam etmektedir.”