VOLEYBOL

Gaziantep Adam Voleybol Spor Kulübü’nü ağırladık

03 Ekim 2020 Cumartesi 19:27

Gaziantep Adam Voleybol Spor Kulübü, Sigorta Shop Kadınlar Voleybol 1. Ligi’nde mücadele eden voleybol takımımız ile hazırlık maçları yapmak üzere İstanbul’da bulunuyor.
 
Kulübümüz, Gaziantep ekibinin teknik heyet ve oyuncularını yemekte ağırladı.
 
Faruk Ilgaz Tesislerimizde düzenlenen yemeğe Yönetim Kurulu Üyemiz Simla Türker Bayazıt ile Fenerbahçe Futbol A.Ş. Yönetim Kurulu Üyemiz Ruşen Çetin ve Voleybol Şubemizin İdari Menajeri Abdullah Paşaoğlu da katıldı.
 
Organizasyonda Yönetim Kurulu Üyemiz Simla Türker Bayazıt, Gaziantep Adam Voleybol Spor Kulübü Başkanı Hatice Bilginsoy'a tüm takım oyuncularımızın imzaladığı Eda Erdem Dündar forması hediye etti.
 
Hatice Bilginsoy da Simla Türker Bayazıt'a Gaziantep'ten getirdikleri hediyeleri takdim etti.
 
Yemeğin ardından Yöneticimiz Simla Türker Bayazıt, Fenerbahçe Televizyonu'na konuştu.
 
Yöneticimiz Simla Türker Bayazıt, “Bugün çok keyifli bir öğle yemeği yedik. Gaziantep'ten çok özel misafirlerimiz vardı. Kendileriyle 1907 Derneği Başkanı Sayın Ruşen Çetin vesilesiyle tanıştık. Bu sene kadın voleybolda üç kulvarda varız. Sultanlar Ligi'nde, Kadınlar 1. Ligi'nde ve Kadınlar 2. Ligi'nde varız. Bugünkü konuklarımız, 1.Lig'de aynı grupta yarışmayacağımız ama ileride potansiyel rakiplerimiz. Çok güzel dostluk maçları yapacağız. Amacımız, gençlere ve kız çocuklarına örnek olmak. Buralarda takımlar üst liglere çıkmayı hedefliyor. Tecrübe kazanarak hem fiziksel, hem de moral ve motivasyon ile sporcu olmanın altyapısını kazanmak üzere bunu hedefliyor. Ligde güzel bir mücadele yaşayacağız. Bugün ve yarın da dostluk maçlarında bu ortamları hazırlamayı ümit ediyoruz.”
 
“Altyapılarımıza çok önem veriyoruz. Fenerbahçe Spor Kulübü her branşta, her dalda ülkemizden sporcular yetiştirmeyi amaçlıyoruz. Olimpiyatlara en fazla sporcu gönderen kulüp de biziz. Buna çok önem veriyoruz. A Takımımızda, Sultanlar Ligi'nde altyapıdan yetişen sporcularımız var. Aynı şekilde Efeler Ligi'nde mücadele eden takımımızda da öyle. Onların gelişimine çok önem veriyoruz. İnşallah bu başarılar daha da devam edecek.” dedi.
 
Fenerbahçe 2-2 Gaziantep Adam Voleybol
 
Öte yandan Gaziantep Adam Voleybol Spor Kulübü ile ilk hazırlık maçımızı yaptık. Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesislerimizde 4 set üzerinden oynanan karşılaşma 2-2 eşitlikle tamamlandı. Karşılaşmayı Yöneticimiz Simla Türker Bayazıt da izledi. Karşılaşmanın setleri, 23-25, 25-17, 25-21, 21-25 tamamlandı.
 
Sigorta Shop Kadınlar Voleybol 1. Ligi’nde mücadele eden voleybol takımımız, Gaziantep Adam Voleybol ile 4 Ekim Pazar günü 50.yıl Deniz Esinduy Voleybol Salonu’nda bir hazırlık maçı daha yapacak. Bu karşılaşma saat 13.00’da başlayacak.

Fotoğraflar: Ahmet Hopyar

Basın Fotoğrafları