KULÜP

Resmi mobil uygulamamız yeni adı ve özellikleriyle sizlerle!

01 Şubat 2022 Salı 19:07

Sen mücadelecisin, sen savaşçısın, sen kararlısın, sen yaratıcısın ve sen fedakarsın. Bitmek bilmeyen tutkunla, yüreğinde sönmeyen ateşinle, ruhuna işlenmiş aşkınla sen Fenerbahçe taraftarısın!
 
Durmayan, susmayan, sınırlara sığmayan, sevdamıza gönül vermiş taraftarımızı yenilenen uygulamamıza bekliyoruz.
 
Resmi mobil uygulamamız Fenerbahçe SK ile yepyeni bir hikaye seni bekliyor! Unutma; tribünde, evde, işte, okulda Fenerbahçe SK hep yanında!
 
Uygulama içerisinde yer alan armaları biriktirerek ne kadar tutkulu bir taraftar olduğunu bize gösterebilirsin. Unutma, hiç beklemediğin anlarda armalara yenileri eklenecek ve sana yepyeni deneyimler sunacak.
 
Uygulamamızın ana sayfasında kulübümüze ait güncel haberleri ve paylaşımları görebilirsin.
 
Fenerbahçe SK uygulamamızın içinde artık Dijital Tribün Kanalı da var. Tüm telefonlar tek yürek Fenerbahçe diyecek. Sen de uygulamamız sayesinde cep telefonunun flaşını, ekranını, sesini ve titreşim özelliklerini kullanarak Fenerbahçe’nin dijital tribününe dahil olabilirsin.
 
Stadyumda ya da evinde, Fenerbahçe SK ile senkronize canlı gösteriler ve tezahüratlar yapabilir; Fenerbahçe’ye desteğini gösterebilirsin.
 
Her maçımızla ilgili detaylı analizlere kolayca ulaşabilirsin. Maç gününe dair bilgileri, kadroları ve maç başladığı andan itibaren de maçın anlatımını canlı olarak takip edebilirsin. Tabii ki Maçın Mohikanı’nı da sen seçeceksin. Bu seçimin sana çeşitli sürprizler kazandırabilir.
 
Cüzdan bölümünde işyeri ve aidat ödemelerini kolaylıkla halledebilir; Fener Ol diyerek kulübüne destek olabilirsin. Ayrıca hesaplar arası TL gönderimi yapabilir; TL isteyebilir ve TL gönderebilirsin. Uygulama içerisinde FB Token kartını aktifleştirerek sana özel faydalardan yararlanabilir; daha önce deneyimlemediğin faydalarla karşılaşabilirsin.
 
Fenerbahçe Spor Kulübü Kongre üyesi olarak, Fenerium’dan alışveriş yaparak, özel içerikler izleyerek, okutacağın QR kodlarla, Fenerbahçe bilgini ölçen sorulara doğru yanıt vererek, fenerbahce.org üyesi olarak ve daha pek çok yolla Fenerbahçemizle interaktif şekilde iletişimde olarak KNRY puanlar kazanabilir ve kazandığın bu puanlarla resmi uygulamamızın sunduğu ayrıcalıklar dünyasında kendi yerini belirleyebilirsin.
 
Sana özel bu ayrıcalıkların, kampanyaların ve fırsatların tamamını görmek için sen de Fenerbahçe SK mobil uygulamamızı indirebilirsin. Sen, ben, o değil; biziz! Bizler gücünü kısılan seslerden, ıslanmış formalardan, tekmeye kafa atanlardan, Fenerbahçe’ye hasta olanlardan alan sarı laciverte gönül vermiş taraftarlarız!

İndirmek için tıklayın.