FUTBOL

Yeni Teknik Direktörümüz Jose Mourinho, Fenerbahçe Can Bartu Tesislerimizi ve Stadımızı gezdi

03 Haziran 2024 Pazartesi 13:24

Dün düzenlenen törende kendisini sarı lacivertli renklere bağlayan sözleşmeye imza atan dünyaca ünlü Portekizli teknik direktör Jose Mourinho, Fenerbahçe Can Bartu Tesislerimizi ve Stadımızı gezdi. Mourinho’ya tesislerimizde Sportif Direktörümüz Mario Branco eşlik etti.
 
Portekizli teknik adam, Fenerbahçe Can Bartu Tesislerimizde FenerLAB, fitness salonunu, masaj odaları, toplantı salonu, soyunma odaları ve restoranı gezerek bilgi aldı.
 
Samandıra personeliyle de tanışan teknik adam daha sonra tesislerimizde bulunan çim sahaları gezdi.

Basın toplantısının ardından Jose Mourinho, stadımıza gezdi. Dünyaca ünlü teknik adam, Başkanımız Ali Y. Koç ve Yönetim Kurulu Üyemiz Ahmet Ketenci ile birlikte Fenerbahçe Müzesini gezdi. Başkanımız Ali Y. Koç'tan detaylı bilgi alan Jose Mourinho, müzeye büyük ilgi gösterdi.

Mourinho daha sonra Maraton Fenerium mağazasına geçti. Portekizli teknik adamı Fenerium'dan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Esin Güral Argat karşıladı. Mağazayı dolaşan Mourinho kendisi için hazırlanan özel ürünleri inceledi. Yeni Teknik Direktörümüze Fenerbahçe rozeti takan Yönetim Kurulu Üyemiz Esin Güral Argat, çeşitli ürünler de hediye etti. Jose Mourinho, Fenerium'da basketbol oynamayı da ihmal etmedi.

Mourinho'nun Başkanımız Ali Y. Koç ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile birlikte son durağı Fenerbahçe Televizyonu oldu. Tecrübeli çalıştırıcı burada medya bölümünü gezdi.

Ziyareti sırasında kulüp çalışanlarıyla da tanışan Jose Mourinho hatıra fotoğrafları çektirdi.
 

Basın Fotoğrafları