FUTBOL

Fenerbahçe bir hayaldir; çocuklar için gerçekleşen…

24 Mayıs 2023 Çarşamba 20:41

’Fenerbahçe bir hayaldir; çocuklar için gerçekleşen…’ diyerek hayata geçirdiğimiz, çocukların futbolcularımızla el ele maç önü seremonisine çıktığı projemizde bu akşam da çok anlamlı bir organizasyon gerçekleştirdik.
 
Kahramanmaraş merkezli deprem felaketinden etkilenen bir çocuğumuz ile hastanede tedavi altında olan bir çocuğumuzu bu akşam Ziraat Türkiye Kupası yarı final rövanşında Demir Grup Sivasspor ile oynadığımız karşılaşmanın maç önü seremonisinde ağırladık.
 
Kulübümüz, depremden etkilenen illerimizden olan Kahramanmaraş’ta yaşayan Muhammed Ali Gümüşkemer’i misafir etti. Muhammed Ali Gümüşkemer, Demir Grup Sivasspor ile oynadığımız karşılaşmanın maç önü seremonisine çıktı.
 
Öte yandan İstanbul’da yaşayan ve DMD kas hastası olan 10 yaşındaki Huzeyfe Çon da tablet ile maç önü seremoni etkinliğindeki yerini aldı ve görüntülü olarak futbolcularımızla, teknik direktörümüzle, stadımızı dolduran ve ekranları başında maçı takip eden taraftarlarımızla buluştu.
 
Çocuklarımıza bizim için çok önemli olduklarını en yalın haliyle hissettirmeyi hedeflediğimiz bu adımda onlara bir nebze umut olmayı diliyoruz.
 
Yaralarımızı birlikte saracağız.

Basın Fotoğrafları