FUTBOL

Beşiktaş deplasmanına gidecek taraftarlarımızın dikkatine

08 Aralık 2023 Cuma 19:00

9 Aralık Cumartesi akşamı (yarın) Tüpraş Stadyumu’nda oynanacak Beşiktaş-Fenerbahçe maçını deplasman tribününden izleyecek taraftarlarımızın stada ulaşımı, güvenlik tedbirleri kapsamında toplu olarak kulübümüz tarafından organize edilen otobüslerle sağlanacaktır.
 
Bu bağlamda bilet sahibi taraftarlarımızın maç günü (yarın) en geç saat 13.30’da toplanma noktası olarak belirlenen Recep Peker Caddesi Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi Protokol Tribünü önünde olması gerekmektedir.
 
Deplasman tribününe münferit giriş yapılamayacak olup, taraftarlarımızın konuya hassasiyet göstermeleri önemle rica olunur.
 
Stadyuma gidiş – geliş esnasında yaşanabilecek herhangi bir olumsuz durumda 6222 sayılı kanun kapsamında emniyet güçleri tarafından işlem yapılabileceğini hatırlatırız.
 
Passolig kartının kişiye henüz ulaşmaması ya da Passomobil uygulamaya erişim sorunu vb. sebeplerden dolayı müsabakaya tek geçişlik passcard ile giriş yapacak taraftarlarımız tek geçişlik kartlarını sadece stadyumumuzda bulunan Passolig gişelerinden temin edebileceklerdir. Bu kartları sadece bilet sahibi taraftarın kendisi, Passolig kart başvurusu sırasında kullandığı kimlik ya da pasaportun ibrazı ile gişelerden alabilecektir.
 
9 Aralık Cumartesi günü (yarın) maraton tribünü passolig gişesi kapalı olacak olup, Recep Peker Caddesi ve Şefik Bey Sokakta bulunan passolig gişeleri hizmet verecektir.