FUTBOL

Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi play-off finalinin biletleri ücretsiz olarak satışa çıktı

27 Mayıs 2023 Cumartesi 17:29

Fenerbahçe Petrol Ofisi Kadın Futbol Takımımız ile Ankara Büyükşehir Belediyesi Fomget G.S.K arasında 2 Haziran Cuma günü saat 20.00'de İzmir Alsancak Mustafa Denizli Stadı’nda oynanacak Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi play-off finalinin biletleri ücretsiz olarak satışa çıktı.
 
Ücretsiz olan final karşılamasının biletleri www.passo.com.tr ve Passo Mobil Uygulama'dan alınabilecek. www.passo.com.tr ve Passo Mobil Uygulama'dan alınabilecek biletlerde Passolig kart zorunluluğu aranmayacak. Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi Finalini stadyumda takip etmek isteyen futbol severler Ad-Soyad-TC Kimlik No, Telefon Numarası ve e-posta adresini ilgili web sayfası veya uygulamaya girerek biletlerini alabilecekler. Ayrıca stadyum gişelerinden maç günü bilet temin edilebilmesi de mümkün olabilecek.
 
Fenerbahçeli taraftarlar Maraton Tribününden yerlerini seçerek biletlerini www.passo.com.tr ve Passo Mobil Uygulama'dan online ayrıca maç günü İzmir Alsancak Mustafa Denizli Stadyumu gişelerinden alabilecekler.
 
Bilet satın almak için TIKLAYINIZ