FENERİUM

Fenerium 21/22 Sonbahar-Kış sezonu açıldı

27 Eylül 2021 Pazartesi 17:41

Fenerium, 2021/22 Sonbahar-Kış Koleksiyonuyla sezona merhaba diyor.
 
Sonbahar aylarına girilmesiyle birlikte Fenerium’un birbirinden şık modelleri, farklı temalar altında taraftarımızın beğenisine sunulmak üzere mağazalarımızdaki yerlerini almaya başladı.
 
Feneriuml'a bütünleşen Tribün Koleksiyonunda bu sezon, 3 boyutlu emboss baskı teknikleri  dikkat çekiyor. Tribün Basic temasında  yer alan tişörtlerde ise kol detaylarında yer alan Fenerbahçe baskıları göze çarpıyor.
 
1907 temalı minimal nakışlar, tramlı logolar ve eva nakışlar sezona damga vuracak modellerde görülecek detaylar arasında.
 
Kolej grubunda gold detaylı logolar, çelenk logo baskıları ve kolej temalı farklı fontlar ön plana çıkmaktadır.
 
Trend temalı ürünlerde erkekler için oversize modeller taraftarlarımızın beğenisine sunulurken kadın ve çocuk grubu anne-kız kombinleriyle çeşitlendirildi.
 
Günlük giyim alternatifleri konusunda her zaman iddialı bir marka olan Fenerium, Club koleksiyonu bünyesindeki modellerle taraftarlarımıza şıklığın adresi olduğunu bir kez daha kanıtlamakta. Jakarlı kumaşların kullanımıyla tasarlanan yepyeni modeller, ekose gömlekler, Fenerbahçe yazılı sedef düğmeler ve palamut nakışlar bu koleksiyona renk katan detaylar arasında.
 
Aktif koleksiyonu dahilinde rahatlığın ön plana çıktığı turkuaz ve neon detaylarla renklendirilen modeller enerjinizi yükseltecek nitelikte.
 
Her bir taraftarımızın kendi zevk ve beğenisine göre birçok seçenek bulacağı Fenerium, 2021/2022 Sonbahar-Kış Koleksiyonumuzu incelemek adına, www.fenerium.com satış sitesi ve mağazalarımıza taraftarlarımızı bekliyoruz.

Basın Fotoğrafları