BASKETBOL

Genel Menajerimiz Derya Yannier: Üç ana hedefimiz vardı sezon başında; Türkiye Kupası, Türkiye Şampiyonluğu ve EuroLeague’de Final Four. Üç ana hedefe de ulaşmış olduk

13 Haziran 2024 Perşembe 00:11

Genel Menajerimiz Derya Yannier, Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımızın Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi play-off final serisi dördüncü maçında Anadolu Efes’i 3-1’le geçerek elde ettiği şampiyonluğu Fenerbahçe TV’ye değerlendirdi.
 
Yannier, “Sezonu böyle bitirmek bizim için çok güzel. Üç ana hedefimiz vardı sezon başında; Türkiye Kupası, Türkiye Şampiyonluğu ve EuroLeague’de Final Four yapmak. Bu üç ana hedefe de ulaşmış olduk. Tabii ki gönül isterdi ki Final Four’da daha fazlasını yapabilelim… Ama onu da önümüzdeki senelere bırakmış olalım. İnşallah üzerine koyarak devam edeceğiz. Final Four’a serinin dördüncü maçında Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda taraftarımızın önünde kalamamıştık, onlara bunu kutlama şansı verememiştik. Buna üzülmüştüm, içimde kalmıştı. Bu seride buradaki ilk maçta da yapamayınca herkesin üzerinde baskı oluştu. Ama günün sonunda nasip oldu ve taraftarlarımıza da bu anı beraber yaşama fırsatı vermiş olduk. Başkanımıza ve Yönetim Kuruluna da hayırlı olsun demek istiyorum, yeni döneme başladılar. Herkesin emeğine sağlık. İnşallah bundan daha fazlasını ilerleyen günlerde yaşarız.” dedi.