BASKETBOL

Fenerbahçe Beko’nun hazırlık programı netleşiyor

24 Temmuz 2019 Çarşamba 17:59 Son Güncellenme Tarihi: 02 Ağustos 2019 Cuma 19:51

Fenerbahçe Beko’nun 2019-2020 sezonu hazırlıklarına başlayacağı tarih ve hazırlık programı netleşiyor. Sezonu 26 Ağustos’ta açacak ekibimiz, hazırlık maçları için üç farklı ülkeyi ziyaret edecek.
 
Fenerbahçe Beko, yeni sezon hazırlıklarına 26 Ağustos tarihinde İstanbul’da başlayacak. Bu tarihten itibaren 13 Eylül tarihine dek hazırlıklarını İstanbul’da sürdürecek takımımız, 13 Eylül’de Romanya’nın Cluj kentine gidecek ve burada özel bir turnuvaya katılacak. Organizasyona, Fenerbahçe Beko dışında U-Banca Transilvania Cluj Napoca (Romanya), Partizan (Sırbistan) ve Mornar Bar (Karadağ) takımları katılacak. Bu turnuva kapsamında 14 ve 15 Eylül’de iki maç yapacak Fenerbahçe Beko, 16 Eylül sabahı İstanbul’a dönecek.
 
Fenerbahçe Beko, 16 Eylül tarihini İstanbul’da geçirdikten sonra, bu kez 17 Eylül’de İtalya’nın yolunu tutacak. İtalya’da 19 Eylül tarihinde De’Longhi Treviso Basket ile karşılaşacak ekibimiz, 20 Eylül’de Bologna’ya geçecek ve burada da 20 Eylül tarihinde Segafredo Virtus Bologna’ya rakip olacak.
 
20 Eylül’deki karşılaşmadan sonra Atina’ya geçecek ekibimiz, 21-22 Eylül tarihlerinde Pavlos Giannakopoulos anısına Atina’da düzenlenecek özel turnuvaya katılacak. Bu organizasyonda Fenerbahçe Beko’nun yanı sıra Panathinaikos OPAP (Yunanistan), Maccabi Fox (İsrail) ve Armani Milan (İtalya) takımları yer alacak. Ekibimiz, 22 Eylül gecesinde İstanbul’a dönecek ve Cumhurbaşkanlığı Kupası hazırlıklarını burada sürdürecek.
 
Fenerbahçe Beko’nun hazırlık dönemine ilişkin önemli tarihler şöyle:
26 Ağustos – Sezon açılışı
14-15 Eylül – Cluj hazırlık turnuvası (iki maç)
19 Eylül – De’Longhi Treviso hazırlık maçı (Venedik)
20 Eylül – Segafredo Virtus Bologna hazırlık maçı (Bologna)
21-22 Eylül – Pavlos Giannakopoulos hazırlık turnuvası (iki maç)
 
Fenerbahçe Beko’nun katılacağı hazırlık turnuvalarındaki maç programları netleştiğinde sitemizden bilgilendirme yapılacaktır.