TÜRKİYE’NİN İLK YILDIZI, TÜRKİYE’NİN TEK YILDIZI, TÜRKİYENİN İLK SPOR KULÜBÜ TELEVİZYONU

Evet, FBTV olarak bizim sloganımız bu..

Tabii ki, Türk sporunun öncü kulübü Fenerbahçe her alanda olduğu gibi ekranda da önde ve lider olmak zorunda diye düşünürek biz yola çıktık...

Doğal olarakta öncelikli olarak Fenerbahçe’yle ilgili bilmek istediğiniz her şeyin, Fenerbahçe’yle ilgili öğrenmek istediğiniz her konunun, tüm branşlarda her aktivitenin ekranlarımızda yer almasını da ilke edindik...

Bu ilkenin adımlarını atarken de Türkiye"nin en çok izlenen ve gözde kulübünün ayrıcalığı ve farkını da tabii ki ekranlara yansıtıyoruz.. Nasıl mı?

Özel röportajlar, özel yorumlar.. Çok özel konuklar.. Başka hiçbir yerde bulamayacağınız, hiçbir kameramanın giremeyeceği, hiç kimsenin görüntü alamayacağı yerlerden görüntüler alarak, çok çok özel görüntülerle ilk olarak ekranı bezedik.

Fenerbahçe’nin başta futbol ve basketbol olmak üzere tüm branşlardaki aktiviteleri, müsabakaları, çalışmaları ve sporcuların neler yaptıkları gün be gün, saat saat, dakika-dakika izleme olanağını başta sarı-lacivertli taraftarlar olmak üzere tüm sporseverlerin ilgisine ve beğenisine açıyoruz.. İlklerin kulübü Fenerbahçe’yi tüm sevenlerini, ona gönül verenlerini FBTV’de buluşturuyoruz..

Biz hem tematik, hem de entertainment kanal bileşimini FBTV’de gerçekleştiriyoruz.Spor haberleriyle Fenerbahçeliler dışında da tüm Türkiye’nin spor severleriyle bir araya geliyoruz, çeşitli değişik programlarıyla da her kesimin ve her yaşta insanın kendini bulacağı zaman dilimleri içinde Fenerbahçeliler’e ve herkese sesleniyoruz.

Fener TV Ana Sözleşmesine ulaşmak için tıklayınız.
Fener TV Bilgi Toplumu Hizmetleri için tıklayınız.

FBTV ve Radyo Fenerbahçe Yeni Uydu Frekansı

  • Türksat 3A Uydusu
  • Frekans:12729 MHZ
  • Polarizasyon:Vertical(Dikey)
  • Symbol Rate: 30.000 Ksym/s
  • Fec:2/3
246. Kanal
76. Kanal
83. Kanal
86. Kanal
74. Kanal