Fernandao: "Takımıma gollerle katkı vermek istiyorum"

20 Ocak 2018 Cumartesi
Göztepe karşısında Takımımızın ilk golünü kaydeden Brezilyalı golcü oyuncu Fernandao, sahada her şeyiyle mücadele ettiğini söyledi. 90 dakika oynama fırsatını bulduğu ve gol attığı için mutlu olduğunu belirten Fernandao, “Takımıma gollerle katkı vermek istiyorum” dedi.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa konuşan Fernandao, “Şükürler olsun tekrar döndüm. 90 dakika oynama fırsatı önüme geldiği için mutluyum. Yorgunluk yaşadığım dakikalar oldu. Her şeyimi verdim ve değdi de. Takım arkadaşlarımı tebrik ediyorum. İkinci yarıda her maçın zor olacağını biliyorduk. Rakip ne kadar iyi olduğunu bir kez daha gösterdi. Son dakikalarda olsa da golü attık ve maçı kazandık. Mutluyuz.”

Kendimi her zaman hazır tuttuğunu da belirten Brezilyalı oyuncu, “Hocamız da bana güvendi. Takım arkadaşlarım da bana inandıklarını yansıttılar. Saha içinde elimden gelenin fazlasını vermeye çalıştım. Takımıma gollerle katkı vermek istiyorum. Hem 90 dakika sahada kaldığım için hem de gol attığım için büyük mutluluk yaşıyorum” ifadelerini kullandı.