Fenerbahçe Doğuş Finale Hazır

04 Ekim 2017 Çarşamba
Fenerbahçe Doğuş, 33. Cumhurbaşkanlığı Kupası Finali’nde 4 Ekim Çarşamba günü (bugün) 19:00’da Banvit ile oynayacağı maçın hazırlıklarını, karşılaşmanın da oynanacağı Ankara Spor Salonu’nda sabah saatlerinde yaptığı şut idmanıyla tamamladı.

Fenerbahçe Doğuş, şut idmanına ısınma bölümü ile başlandı. Taktik detaylarının üzerinden geçildiği bölümün ardından antrenman, bireysel şut bölümüyle devam etti. İdman, hücum setleri üzerinde yapılan çalışmayla noktalandı. Fenerbahçe Doğuş şut idmanı, yaklaşık bir saat on dakika sürdü.

Fenerbahçemizin Cumhurbaşkanlığı Kupası Finali kafilesinde 14 oyuncu yer alıyor. Ali Muhammed, Nikola Kalinic ve Ahmet Can Duran, sakatlıkları nedeniyle Ankara’ya getirilmedi. Genç takım oyuncularımızdan Efe Ergi Tırpancı ise ekibimizin Ankara kafilesinde yer alıyor.

Zadar Turnuvası Finali’nde CSKA Moskova’yla oynanan maçta sol ayak alt baldırında kas yaralanması meydana gelen Melih Mahmutoğlu ve Cacak maçında sağ dizine darbe alan Barış Hersek’in de tedavileri sürüyor. Her iki oyuncumuz da final maçı öncesi yapılan son çalışmalara katıldı. Sporcularımızın son durumuna, maç öncesi yapılacak değerlendirmede karar verilecek.

Hazırlıklarını tamamlayan Fenerbahçe Doğuş, kamp yaptığı otele geçerek maç saatini beklemeye başladı.

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar