• SIRADAKİ MAÇ

    • 24 Eylül Perşembe
    • 19:00
    • Kadir Has Kongre Merkezi ve Spor Salonu

    İzmit Belediyespor

    14.Erciyes Cup Basketbol Turnuvası 1.Maç

    0
    0
    Gün
    0
    0
    Saat
    0
    0
    Dakika

    Fenerbahçe Öznur Kablo


  • DİĞER MAÇLAR

    Fikstür’deki maçların tarihlerinde değişiklik olabilir.

  • 25
    Eylül Cuma 2020
    Kadir Has Kongre Merkezi ve Spor Salonu

    Fenerbahçe Öznur Kablo

    14.Erciyes Cup Basketbol Turnuvası 2.Maç

    19:00

    @Kadir Has Kongre Merkezi ve Spor Salonu

    Bellona Kayseri

    14.Erciyes Cup Basketbol Turnuvası 2.Maç
  • 26
    Eylül Cumartesi 2020
    Kadir Has Kongre Merkezi ve Spor Salonu

    Beşiktaş

    14.Erciyes Cup Basketbol Turnuvası 3.Maç

    14:00

    @Kadir Has Kongre Merkezi ve Spor Salonu

    Fenerbahçe Öznur Kablo

    14.Erciyes Cup Basketbol Turnuvası 3.Maç
  • 14
    Ekim Çarşamba 2020
    Orenburzhje Sport Hall

    Nadezhda

    Euroleague (W)

    17:00

    @Orenburzhje Sport Hall

    Fenerbahçe Öznur Kablo

    Euroleague (W)
  • 21
    Ekim Çarşamba 2020
    Metro Enerji Salonu

    Fenerbahçe Öznur Kablo

    Euroleague (W)

    19:00

    @Metro Enerji Salonu

    ZVVZ USK Praha

    Euroleague (W)
  • 28
    Ekim Çarşamba 2020
    Gdynia Arena

    Arka Gdynia

    Euroleague (W)

    20:00

    @Gdynia Arena

    Fenerbahçe Öznur Kablo

    Euroleague (W)
  • 03
    Kasım Salı 2020
    Metro Enerji Salonu

    Fenerbahçe Öznur Kablo

    Euroleague (W)

    19:00

    @Metro Enerji Salonu

    LDLC ASVEL Feminin

    Euroleague (W)
  • 02
    Aralık Çarşamba 2020
    Metro Enerji Salonu

    Fenerbahçe Öznur Kablo

    Euroleague (W)

    19:00

    @Metro Enerji Salonu

    Perfumerias Avenida

    Euroleague (W)
  • 09
    Aralık Çarşamba 2020
    Sport Concert Complex

    Dynamo Kursk

    Euroleague (W)

    19:00

    @Sport Concert Complex

    Fenerbahçe Öznur Kablo

    Euroleague (W)
  • 16
    Aralık Çarşamba 2020
    Metro Enerji Salonu

    Fenerbahçe Öznur Kablo

    Euroleague (W)

    19:00

    @Metro Enerji Salonu

    Nadezhda

    Euroleague (W)
  • 06
    Ocak Çarşamba 2021
    Kralovka Arena

    ZVVZ USK Praha

    Euroleague (W)

    21:00

    @Kralovka Arena

    Fenerbahçe Öznur Kablo

    Euroleague (W)
  • 13
    Ocak Çarşamba 2021
    Metro Enerji Salonu

    Fenerbahçe Öznur Kablo

    Euroleague (W)

    19:00

    @Metro Enerji Salonu

    Arka Gdynia

    Euroleague (W)
  • 20
    Ocak Çarşamba 2021
    Gymnase Mado Bonnet

    LDLC ASVEL Feminin

    Euroleague (W)

    22:00

    @Gymnase Mado Bonnet

    Fenerbahçe Öznur Kablo

    Euroleague (W)
  • 17
    Şubat Çarşamba 2021
    Pabellón Municipal Wurzburg

    Perfumerias Avenida

    Euroleague (W)

    22:30

    @Pabellón Municipal Wurzburg

    Fenerbahçe Öznur Kablo

    Euroleague (W)
  • 24
    Şubat Çarşamba 2021
    Metro Enerji Salonu

    Fenerbahçe Öznur Kablo

    Euroleague (W)

    19:00

    @Metro Enerji Salonu

    Dynamo Kursk

    Euroleague (W)